Labākā atbilde

    1.  1 0

    misshela 5 (3505)1310 19 g  

    biezak ej pusdienas :D

Atbildes

    1.  1 0

    vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g  

    es nemaz negribu izvairīoties no darba man paīk stradat un būt lietderīgai.

    1.  0 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 19 g  

    nu vienkārši nedari neko...vai arī tēlu, ka cītīgi dari :D

    1.  0 0

    GUTZ 3 (926)47 19 g  

    vajaga daudz pikki. ta var neko nedariit :)

    veiksmiigi izvairiisies

    1.  0 0

    ppd 6 (5471)129 19 g  

    tēlo, ka kkas sāp un ej gulēt :D

    1.  0 0

    mikjiite (38) 3 (650)39 19 g  

    neizvairies.. :)) darbs nav slikta lieta..

    1.  0 0

    aapa 6 (13058)3849 19 g  

    Slinkojot. Vai guļot - kas guļ, tas negrēko. :))

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 19 g  

    nju ... slimiibas lapa...:D:D:D
    ja veel taa ir apmaksaata...:D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system