Labākā atbilde

  1.  0 0

  Rigas puika (27) 6 (13868)51038 5 g  

  Tik pat labi Karaliene-māte
  Nesaprotu, tie premjeri kas tagad, būvinženieru brigāžu galvenie brigadieri , vai?
  Viss pfig, a kad nelaime tad, jā! Redz kurš vainīgs, izrādās šis esot ar par to atbildīgs.

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Uzirst uz angliju ar visiem viņas premjeriem. Kaut lai visi tinas, tikai ne pie mums, mums savējo "šlipstaino" papilnam.

Līdzīgie jautājumi

 • Kur var novilkt anglijas valsts himnu?
  Nezinu ir īstā vai nav :D
  http://englandanthem.com/download.htm
 • kā tur īsti ir Latvijā ar automašīnu no Anglijas,drīkstu braukāt,cik ilgi utt?
  nezinu
 • Ja naudu no Anglijas sūta caur Money Gram...kurās vietās viņu var izņemt?
  Jānosūta vai jāsaņem nauda? Izmantojiet MoneyGram pakalpojumus!

  Ar MoneyGram palīdzību Jūs varat ātri, droši, vienkārši un ērti nosūtīt vai saņemt naudu jebkurā vietā pasaulē dažu minūšu laikā. Ātruma un vienkāršības ziņā šim servisam nav līdzinieku

  Droši un uzticami
  Plašs, datorizēti vienots filiāļu tīkls visā pasaulē garantē Jūsu naudas sūtījumu drošību. Izmantojot MoneyGram, Jūs varat būt pārliecināti, ka ar Jūsu naudu rīkosies uzmanīgi, un tā tiks nogādāta bez kavēšanās. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē jau izmanto MoneyGram pakalpojumus to uzticamības un drošības dēļ.

  Ērti un ātri
  MoneyGram ir pieejams 160 valstīs un vairāk kā 60 000 vietās visā pasaulē. Ar MoneyGram starpniecību Jūsu nauda tiek nosūtīta nekavējoties un pie saņēmēja nonāk,ilgākais, 10 minūšu laikā. Izmantojot citu servisu pakalpojumus, šis process var ilgt vairākas dienas vai pat nedēļas. Lai nosūtītu naudu ar MoneyGram palīdzību, nav jāveic nekādas sarežģītas procedūras, kā arī nav vajadzīgs bankas rēķins vai kredītkarte. Turklāt saņēmējs skaidro naudu saņem nekavējoties.

  Bezmaksas ziņojums
  MonayGram serviss ir padomājis arī par to, ka reizē ar naudas nosūtīšanu Jūs saņēmējam varat nodot arī kādu ziņu. Reizē ar naudu Jūs varat nosūtīt līdz pat 10 vārdu garu ziņojumu, bez papildu samaksas. Viegli nosūtīt! Viegli saņemt!

  Vienkārši sekojiet šiem ieteikumiem!
  Lai nosūtītu naudu:
  Ņemot līdzi kādu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), aizpildiet veidlapu. Samaksājiet summu, ko vēlaties nosūtīt, kā arī norēķinieties par MoneyGram servisa pakalpojumiem. Jūs saņemsiet MoneyGram slepeno koda numuru (reference number). Šo numuru paziņojiet naudas saņēmējam.

  Lai saņemtu naudu:
  Pārliecinieties, ka naudas sūtītājs Jums ir paziņojis slepeno koda numuru. Dodieties pie MoneyGram pārstāvja (naudas nosūtītājs Jums var ieteikt tuvāko MoneyGram filiāli), līdzi ņemot kādu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Uzrādiet slepeno koda numuru (reference number) un aizpildiet nelielu veidlapu. Naudu Jūs saņemsiet nekavējoties, parasti vietējā valūtā.

 • kas ir vodafon? ja ir telefonam rakstits vodafon ko tas nozime? no anglijas to es zinu bet kas vel vaj tas ir minus?
  tas ka programmatura bik parveidota un prieksejais vacinjsh pardrukats
 • Kādēļ no LTV iet prom?
  Kanāls vairs nenes peļņu.
  Peles bēg no slīkstoša kuģa,
 • No acīm prom - no sirds ārā!
  man tas ir izdevies...un par to man ir ljoti liels prieks par sevi...ja nebuutu to izdariijusi,sazin kaa tagad buutu bijis-pagrimusi utt...
 • Esi no bailēm skrējis (-usi) prom no kāda?
  4) kad biju siiks ar draugiem ziemas vakaros gaajaam mest mashiinaam ar pikaam, un kad tie shoferi saaka muus kjert, bl..jaa, kaa mees skreejaam! psc! pats labaakais, kad pirkaam olas un gaajaam metaat! bl..ja kaa muus kjeera! labs tev jautaajums! pat biju aizmirsis! pasham tgd njirga naak! :DD

  kur tie laiki?!?!
 • nelaiž prom no darba!
  Ideāls variants Darba inspekcija..., darba devēji izdzirdot šo iestādi uzreiz kļūst mīļi...
  Nevienu ar varu nevar turēt darbā, vnk uzraksti atlūgumu un ar savu uzstājību liec parakstīt savu eksemplāru, lai pēc tam, ja kas ir ko parādīt...
  Mēnesi atstrādā un pazūdi...
 • par purkšķīšiem-kādi ir wiss indīgākie ka daž jābēg prom???


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system