Labākā atbilde

    1.  0 0

    iive2 6 (16299)224 18 g  

    :)

Atbildes

    1.  0 0

    itsmee 6 (6157)3933 18 g  

    pietiek jau ar šīm,lai noņirgtos!!! :)):D

    1.  0 0

    nLighted (37) 7 (47187)51466 18 g  

    Nu par to daikt kratīšanu jau visi dzirdēja,
    par pārlieku uzbudinājumu arī visi zina...

    Nu man tas ir tā,
    ja vakarā es pierijos tā ka neko neatceros
    nu prosta komā un nez kāpēc pamostos pie sevis,
    es vienmēr guļu kurpēs un šad un tad pat kurtku nenovelku =//
    Pašam jau man tas ne ļoti patīk,
    bet ko lai dara ja es neatceros tos kas bija =))

    1.  0 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 18 g  

    Vairāk nemaz nevajag :D

    1.  0 0

    jeevinja (37) 6 (5031)2618 18 g  

    manuprāt nav vairs ko piebilst:D

    1.  0 1

    Keith (37) 6 (14021)31146 18 g  

    Atvaino, tas nav jautājums.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system