Labākā atbilde

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 14 g  

  par stabilu un droshu miilestiibu, par savstarpeeju sapratni, pieredzi...par kko lielu...veel stipraaku miiletiibu...un ir arii pieradums, ne sliktaa noziimee, tu esi pieradis un nevari iztiks bez otra cilveeka, man ir bijis pat taa ka vinjsh uz nakt aizbrauc uz zviedriju bet man liekas ka vinjsh dodas prom uz nezin kurieni uz mezhoniigi ilgu laikuu, raudu un nevaru sagaidiit maajaas...:D
  miilestiiba var tikai pienjemties speekaa ja taa ir iista...:))

Atbildes

  1.  1 0

  Anri (36) 3 (860)38 14 g  

  Neparko nepārvēršas - tā paliek + vēl rodas atkarība pēc otra tuvuma nepārtraukta. Mīlestība pieņemas spēkā, tikai tu to ikdienā tik spilgti neizjūti kā sākumā ;)

  1.  1 0

  Calypso (37) 2 (463)15 14 g  

  Viss atkarīgs no cilvēkiem... Ja abi mīla tad var saglabāt tik par spilgtas jūtas vēl ilgu laiku..:)

  1.  1 0

  Dobrovica (39) 1 (210)2 14 g  

  Mīlestība nepārvēršas, tā kļūst tikai dziļāka. Pēc vairākiem nodzīvotiem gadiem starp cilvēkiem izveidojas savstarpēja uzticēšanās un cieņa,kas reti ir  attiecību sākumā.

  1.  0 0

  zivs1979 (42) 6 (7349)2315 14 g  

  ja ir iista miilestiiba, tadtaada arii vinja paliek. bet biezi cilveeki miilestiibu jauc ar mirkla aizraushanos.

  1.  0 0

  gitta3 (37) 3 (950)27 14 g  

  miilestiiba nepaarveershas,taa pilnveidojas! bet gadaas,ka cilveeki miilestiibu jauc ar iekaari!

  1.  0 0

  minkina (36) 2 (444)14 14 g  

  Milestiba... milestiba ir jedziens ko gruti izprast. Pec savas pieredzes varu teikt ka jo dienas ilgak ar viru esam kopa jo milestiba ieurbja dzilak sirdi. Protams ir smagi jastrada ari pie sevis un savstarpejam attiecibam, jo apkarteja pasaule ir tik daudz kardinajumi kuriem ir gruti pretoties. Tomer ar laiku iemacas valdit par se, milet otru pusiti. Milestibu ir iespejams sajust, kad pavadi vakarus divata, kad vakaru esi ipasi sagatavojis savai otrai pusitei. Milestibu var sajust, kad esat kopa kadas sirdi plososas bedas..

  1.  0 0

  Lucija (62) 5 (2579)126 14 g  

  Par pieradumu.

  1.  0 1

  melsejs 6 (6063)2829 14 g  

  Mīlestība nepārvēršas, tā vai nu izzūd vai paliek...

  1.  0 1

  jahamuha1 6 (5228)239 14 g  

  Par draudzību. Nu kā var mīlēt krokainus večus un vecas večiņas.! Mīlestība dzīvo atmiņās.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā dzīvojot var saīsināt mūža ilgumu?
  Smēķējot, lietojot alkoholu, narkotikas, neveselīgu, ar ķīmiju bagātu pārtiku, uzkrājot lieko svaru, nenodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, visu laiku uztraucoties... Gan jau ir vēl visādi veidi, negribas pavadīt visu dienu domājot atbildi uz šo jautājumu.
 • Vai cilvēks, dzīvojot tā, it kā būtu bezgalīgs, mūžīgs, neierobežo sevi, nepadara sevi ārkārtīgi galīgu?
  Atbildes labas.   Vēlos tik piemetināt, ka laikam jau vairākumam cilvēku ar gadiem tas "mūžīguma sindroms" noplok (drusku nejaukāk skan - noliek pie vietas), it īpaši pēc tādiem brīzīem, par kuriem saka " visa dzīve gar acīm noskrēja", kad sanāk apglabāt tuvus, mīļus cilvēkus, gan no vecuma, gan vēžiem, citām slimībām, gados jaunus bojā gājušus, kuriem vēl dzīvot un dzīvot, kad pašam sašķobās veselība utml.. Tās tad arī varētu būt robežas vai startu līnijas pārvērtēt vērtības, izvērtēt, cik lietderigi, skaisti, laimīgi katrs no mums pavadam šo dzīves dienu. Diemžēl tā ir ierīkots cilvēks, ka lielākoties gadījumos, graujam savu veselību, nodedzinam laiku bezjēdzīgā dirnēšanā pie neta vai citādi "urbinot degunu", lai pēc tam augšpalēkdamies skriet, grābt ķert.. :) .  gaidot BRĪNUMU.. :D.
 • Kā jums liekas, vai cilvēks dzīvojot pagātnē, kaut kādā veidā atsakās no savas nākotnes?
  Katrs pats veido savu pagātni, tagadni un nākotni, tādēļ nebūtu īsti pareizi apgalvot, ka izvēloties dzīvot vienā no tiem, atsakās no kaut kā cita. Protams, alternatīvās izmaksas ir dārgas, no kurām jāatsakās, lai izvēlētos vienu konkrētu, tādēļ tā ir katra paša brīva izvēle - dzīvot atmiņās, dzīvot spontāni vai dzīvot neziņā un cerībās...
 • Vai dzīvojot kopā ar vecākiem(vai vienu no viņiem)uzskati ka vecākiem ir jārēķinās ar Tavu privāto dzīvi?
  Vecākiem jāprot respektēt bērnu personīgās vajadzības


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system