Labākā atbilde

    1.  1 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Viss ir ļoti vienkārši.
    TEV patīk, ka kāds Tev pūš(ja tas kāds pirms tam ir pīpējis un alu, vai šņabi dzēris, tad tak vispār super) sejā? Domāju, ka nē.
    Bet ir taču patīkami kad virsū puš vēss vējiņš. vai ne tā? :)
    Kādēļ domā, ka ar suņiem ir citādi?

    Oi, munks tā izleca, itkā kāds nenormāli alktu pēc viņa atbildēm...  

Atbildes

    1.  1 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31251 17 g  

    emm, varbūt tam cilvēkam, kas pūš sejā ir slikta elpa un tas sunim nepatīk...  

    1.  0 0

    RorschachGirl 6 (8823)3425 17 g  

    taapeec, ka kad tu puut, taa gaisa straume ir loti shaura un iespeejams, ka kutina suni degunu,  bet veejsh puush visur un ir vienmeeriigs.

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Ja savai sunītei pūšu elpu sejā, viņa nerūc, bet gan patīk viņai, kā kuram sunim moš, tādas īpatnības :)

    1.  0 2

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Šeit neapsriedīšu pat savu jājamzirdziņu - vēl pēc taviem jautājumiem un atbildēm neko nezinu par patiesiem tava jautājuma nodomiem
    Jautājumu vērtēšu ar + 1, bet atbildi sniegšu zemāk norādītajās vietnēs

    Nāc manā grupā Kinoloģija un tikai... [administrators] http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=19908&tab=1
    Vai Undīnes Suņi  http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=403&grouplanguage=lv
    http://lv.uniteddogs.com/my_dogs

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system