Лучший ответ

  1.  2 0

  Cheetah 6 (5185)2723 14 лет  

  Pare ? nu esli ja praviljno ponyala, to para eto parenj i devuwka ? to togda toljko poloziteljno

Ответы

  1.  0 0

  inga (33) 3 (652)14 14 лет  

  pra botinok xoro6o!!!

Похожие вопросы

 • Kādi pareģojumi?
  Domāju, ka būs labs, bet ne tik, lai ietu uz ķinīti ;)
  uz ķinīti būs jāiet kad būs wolverins, transformers un terminators    
 • Vai esi kaut ko pareģojis?
  Man ir bijuši pravietiski sapņi, kas piepildās...
 • Vai ticat pareģojumiem?Sīkāk iekšā...
  par paregjojumiem es domaaju taa, paregjojums ir kaa celjraadis par celju, kursh mums jaanoiet, bet zinaat celju un noiet to ir divas dazhaadas lietas. un kur palikushi ir nostradamus paregjojumi, kas arii bezmazvai visi ir piepildiijushies.
 • ko doma pare Alishu Kishu?
  man patīk vinjas auskari,kuri atgādina atslēgu=)
 • Kurš ir vai bija izcilākais pareģis pasaulē?
 • Vai Tevi uztrauc dažādi pareģojumi par pasaules bojāeju?
  Nē.

  Pasaules bojāeja 1919. 1991. 2000. 2001. 2002. 2008. gadā - Pasaules gals atliks uz nenoteiktu laiku.
 • Kurš ir izcilākais pareģis pasaules vēsturē?
  Vanga (Vangelia Pandeva Dimitrova) ir pareģojusi daudzas lietas, kuras patiešām ir piepildījušās līdz šim un tas, ja godīgi, mani sāk biedēt, jo viņas nākamie pareģojumi ir 3. pasaules karš un pasaules gals.

  Ja skatās no filosofiskā viedokļa, tad man patīk Lora Di neopagāniskās idejas un Nostradamuss pesimisms.
 • Ekstrasensu cīņas TV ir ļoti fascinējošas, bet cik vienu īstu ekstrasensu nākas viltus pareģi?
  Tie, kas lien televīzijā un šokē tautu ar maģiskiem trikiem, ir vienkārši šovmeņi. Pēc manām domām, no trīssimt sevi par ekstrasensiem dēvējušos ļautiņiem, tikai viens ir īsts ekstrasenss, kurš prot pārvaldīt smalkās enerģijas. Pārējie tikai domā, ka viņi ir vareni. Arī es savulaik biju saslimis ar šo zvaigžņu slimību, un deviņu gadu laikā caur savām rokām izlaidu vairākus tūkstošus slimnieku. Citam palīdzēja ticība brīnumam, citam es varēju palīdzēt tīri psiholoģiskā veidā, vēl dažiem derēja manas zināšanas par zāļu tēju lietošanu - un to visu var visi! Cita lieta, ja man palūdz no attāluma pa telefonu vai vēstulē noņemt sāpes, tad tur gan pieslēdzos Visuma informatīvajam laukam, paņemu no turienes enerģijas lādiņu un līdzīgi satelīta raidītājam, nosūtu slimniekam. Te jau darbojas ekstrasensorika. Nu, re, aizķēri manu tēmu!
 • Kāds tic Vangas pareģojumam par trešo pasaules karu?
  Vai Jums neliekas , ka tas jau ir sācies? Vai ekonomiskā krīze jau nav šo karu atblāzma? Vai armijas jau nekaro no visu pasaules valstu reģioniem? Cik zinu , tad mūsējie ir visur, gan Bosnijā, gan Irākā, gan Afganistānā, tagad Gruzijā. Vai Jums tiešām tas šķiet maz? Vai tikai tad, kad atomieroči tiks iedarbināti, tad kara šausmas apjēgsiet paši? Pasaulē karo, un tieši Austrumos, mirst ik dienu lielas cilvēku masas. Palestīna un Izraēla tam ir piemērs. It kā mēs maz par to dzirdam, jo neinteresējamies, bet tur karš ir daudz nežēlīgāks, jo tiek iznīcināta tauta, pazemota un iebiedēta jau daudzus gadu desmitus. Un tā nav vienīgā tauta...
 • Tici visam tam ko zinātnieki pareģo par tuvākās nākotnes tehnoloģijām?

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system