Labākā atbilde

    1.  1 0

    Кэролайн 6 (17518)31844 11 g  

    Pirmais variants īpaši grūti iet ar austiņām un lādēšanas ierīcēm. Biju salauzusi tosteri un gludinātāju.

Atbildes

    1.  3 0

    weronika800 6 (18518)3514 11 g  

    gadās jau ,ka kaut kas nobrūk,bet cenšos būt akurāta un pret mantām izturēties ar cieņu un mīlestību
    manas vainas dēļ neplīst,brīžiem iegāž nezināšana

    1.  2 0

    cukupupa 5 (3732)11023 11 g  

    Esmu izcili nevērīga - kā zilonis trauku veikalā.   Viss, kas apkārt man gāžas. Piemēram,es skolā ejot netīšām saplēsu puķupodu gaitenī. Lauskas, zeme pa visu grīdu.... Tāda es esmu.  

    1.  1 0

    seville 7 (25365)339 11 g  

    hm...negribas jau atzīties, bet esmu pat pie iesaukas tikusi tāpēc, ka vis ko saplēšu...netīšām, steigā vai kaut kā tā.

    1.  2 1

    Chocoladiite 3 (859)25 11 g  

    Neesmu cilvēks, kas spēj "salauzt pat lauzni", bet.. toties esmu "visu izlējējs" , proti, mēdzu apgāzt un izliet visu, kas ir šķirdrs un... vislabākais tieši sev virsū!  

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)3918 11 g  

    Nē, tik traki nu gan nav. Cenšos sargāt savas mantas.

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)4937 11 g  

    nu parasti neko neaužu...

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3519 11 g  

    Es esmu tas cilvēks,kuram viss līdz dusmām igi kalpo Gribētos jaunu mēteli,bet 10gadus atpakaļ pirktais nu izskatās kā jauns vīrs saka,kam tev vajag 2 jaunus mēteļus?A pats ar jauno kurtku blivkš zem mašīnas nu ja, atkal jau jaunu vajag

Līdzīgie jautājumi

  • Vai salaužot otram sirsniņu cilvēks jūtas laimīgs?
    Ja atriebies tādā veidā, tad noteikti...Pat gandarīts par paveikto...
    Bet parasti kādam sirds tiek salauzta, tādā veidā, kad vienam ir zudušas jūtas pret otru..
    Un vnk pārtrauc attiecības....Tad tas, kam jūtas vēl bijušas paliek ar salauztu sirsniņu..
    skarbi, bet tāda nu dzīve.....Katrs Mēs kādreiz varam nonākt vienā vai otrā lomā...
  • Vai sirds salaužšanu var uzskatīt par noziegumu?
    ir cilvēki, kas mazāk vai vairāk laika pavada aiz zināmām sajūtu, prāta, domu restēm, pašu veidotā cietumā.. ja vien cilvēkam ir dzīva sirdsapziņa.
  • kāpēc kad salauž degunu tas paliek līks kautvai ir bijis ieģipsēts????
    nevajag uzprasitis-  kads bija parak slinks lai saliktu tasni!
  • raksturojiet taigas izplatību.?
  • ka jums liekas kada ir sarkana krasa.raksturojiet to?
    Sarkanaa ir holeerikju kraaasa, iedarbojas aktiivi, strauji un dinamiski, sarkanaa kraasa ir ljoti efektiiiiiiva interjeraa,radot siltuma izjuuutu, ieteicamma telpaas,kur noris gjimenes aktiiivaakaaa dziiiive. Sarkanaa kraasa dzilji iekljuuust audos,iedarbojas uz to baroshanu, palielina muskulju spriedzi un elposhanas ritmu,paaugstina asinsspiedienu, stimulee smadzenju darbiiibu un seksuaaalo aktivitaaati,ir efektiiva pret melanholiju. Kristietiiibaa sarkanaa ar balto simbolizee saatanu,shkjiistiitavu,naavi. Actekiem taa bija ljaunuma un beedu kraaasa. Griekjiem-aktiiivais viirishkjais princips. Tai bija noziiime ndembu un citu cilshu attiiriishanas rituaaaalos.Tiem cilts locekljiem,kas piedaliijaaas apgraiziishanas rituaaalaa,noteiktu laiku bija jaaaneesaa uz rokaaam un kakla sarkanas kraaasas priekshmeti... Veel kaut ko?
  • Kas sievietei vairāk varētu nepatikt-ka viņai salauž kauliņus, vai sakropļo seju??? :)
    seju,tas ir pzc,prikiņ katru rītu skatīties spogulī un atcerēties kāds skaistums zudis tik tamdēļ ka galwiņā nekā naw
  • Raksturojiet tiesnešu lomu atšķirības tiesvedības procesā
    Likuma priekšā visi vienādi!
    p.s. Esi mēģinājis raksturot automehāniķa lomu atšķirības auto remonta procesā?
  • Raksturojiet sevi 3teikumos luudzu(bez meliem,liekam uzslavam,bet ka ir)
    izsalkusi
    griboša
    mikla
  • raksturojiet, kā veidojas podzolaugsnes, kurai biomai tas ir raksturīgs?
    Latvijas augšņu klasifikācijas shēma ietver visu Latvijā sastopamo augšņu iedalījumu 3 pakārtotās klasifikācijas pamatkategorijās:
        klasēs – 3;
        tipos – 12;
        apakštipos- 54.
    Modeļsaimniecībā 21, 2% no visām augsnēm aizņem tipiskā brūnaugsne – BRt, tā ietilpst I klasē – automorfās augsnes, un pieskaitāma 2. augšņu tipam, 21. apakštipam.
    Brūnaugsne – iztrūkst (izskalošanās) horizonts, nav podzolācijas pazīmes. Tā veidojas uz ķīmiskā ziņā bagātiem cilmiežiem, intensīvi dēdot primāro silikātu minerāliem, t.i. veidojas pārmālošanās uz vietas. Augsnes absorbācijas kompleksā ir augsts piesātinājums ar apmaiņas Ca un Mg. Mūsu gadījumā brūnaugsne ir ar vāji skābu līdz neitrālai, kurā labi nodrošināta ar augiem izmantojamiem fosfora, kālija, bora, vara un molibdēna savienojumiem. Lauksaimnieciskajā izmantošanā, līdzīgi velēnu karbonātaugsnēm, tās ir piemērotas ziemas kviešu, cukurbiešu un lucernas audzēšanai. Mūsu gadījumā ziemas kviešu audzēšanai.
    Modeļsaimniecībā pārējos 78,8 % aizņem podzolētās augsnes. No tām vislielākais īpatsvars ir trūdainai, podzolētai glejotai augsnei – PEn – 19,5ha, tā ietilpst II klasē – pushidromorfās augsnes, un pieskaitāma 8. tipam, 8.5. apakštipam.
    Pārējā ir velēnu podzolaugsne PVv – 18,7ha, I klase – automorfās augsnes, 3. tips, 3.1. apakštips.
    Podzolaugsnes – augsnes ar podzolācijas pazīmēm, ģenētiskie horizonti labi diferencēti. Veidojas un mazkarbonātiskiem vai bezkarbonatiskiem mālsmilts, smilšmāla vai māla cilmiežiem, galvenokārt mijiedarbojoties diviem pretējiem procesiem – velēnošanās un podzolācijas. Iespējamas arī glejošanās norises.Sastopamas reljefa paaugstinājumos un līdzenumos, tā tas ir mūsu gadījumā.
    Izplatīta Vidzemes paugurainās augstienēs un Ziemeļlatvijas
    morēnu līdzenuma un pauguraines augšņu rajonā.
    Podzolaugsnēm, kas veidojušās uz bezkarbonātiskiem viegla granulometriskā sastāva cilmiežiem, parasti ir skāba reakcija visā profilā, zema piesātinājuma pakāpe ar bāzēm, vāji izteikta mikrobioloģiskā un slieku darbība, maz augu barības elementu, arī mūsu gadījumā daļa augšņu ir skābas.
    Agronomiskā vērtība un izmantošana ir atšķirīga un lielā mērā atkarīga no velēnošanās un podzolēšanās procesu izpausmes, cilmiežu ģenēzes, granulometriskā sastāva, iekultivēšanas pakāpes u.c. faktoriem. Velēnu podzolaugsnes, kas veidojušās uz karbonātiskiem, smaga granulometriskā sastāva cilmiežiem un ir iekultivētas, lietojot pareizu agrotehniku un sabalansētu mēslojumu, iegūstamas augstas graudaugu, sakņaugu un lopbarības kultūraugu ražas.
    Trūdainām glejotām podzolaugsnēm bioloģisko procesu veicināšanai nepieciešams nelielās devās dot sadalījušos kūtsmēslus, jādod mikroelementi. Pēc ielabošanas var ierīkot kultivētās ganības vai uzlabotās pļavas, kā arī audzēt pārējās kultūras, kā tas ir mūsu gadījumā.

       Augšņu agroķīmiskais raksturojums.
    Augsnes auglību veido un nosaka dažādi faktori. Viens no nozīmīgākajiem ir augsnes agroķīmiskās īpašības – organisko vielu saturs augsnē, reakcija, augiem nepieciešamo barības elementu daudzums augsnē, augsnes spēja saistīt barības vielas. Agroķīmiskās īpašības ir atkarīgas gan no augsnes veida , gan granulometriskā sastāva, bet lielā mērā arī no cilvēka darbības
    .
  • Переведите с гос. языка: Izvelieties vienu pasaules upi. Raksturojiet tas udensguvi un hidrologisko rezimu gada laika.
    Выбирете одну мировую реку. Охарактеризуйте её добычу воды ( даже не знаю как правильно выразиться) и гидрологический режим в течении года


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system