Labākā atbilde

  1.  1 0

  haralds (66) 6 (6719)227 7 g  

  uz brīnumiem neceru! ceru, gan, ka tiem seskiem pietiks prāta likt sarakstos vairāk tādus cilvēkus, kuri mazāki sūdabrāļi. (ZZS gan jau deklarējuši, ka viņiem nepietiek prāta tā darīt!). un ka tie attiecīgi mazāk sūdus taisīs + ceru, ka vēlētāji izrādīs kaut minimālas saprāta pazīmes.  

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Neko negaidu - vienkārši Ziemassvētku vecīšu, brīnumu un atplesto mutīšu laiks beidzies. Palasot gadsimtu vēsturi +pēdējie 20 gadi, kuros mums netraucēti bija iespēja veidot savu valsti, tagadni un nākotni.. vārdu sakot - uz šo brīdi esošais rezultāts ir loģisks un pašaprotams, jo kāda mums tā mentalitāte/specifika ir, tāda ir.
  Gadsimtos izdrā... sorry, izdresēta vergu genētika nav spējīga uz pašnoteikšanos.
  Mana atbilde varbūt skarba, bet realistiska kamēr pie varas tautieši (un vienalga ar kādiem uzvārdiem, tas būtību nemaina), zagšana turpināsies - SVEŠZEMNIEKI! -kas , protams, ar savu labumu, bet paglābs šo mazo tautiņu no pašiznīcināšanās.
  Dabas/fizikas likumi nav ne mīļi, ne skarbi, Laika Rats griežas, Likteņdzirnas maļ, Lielais smaidot noskatās. Viss notiek tā, kā tam jānotiek.

  1.  1 0

  KUBUS 5 (4598)1210 7 g  

  LOLOLOLOL un velreiz LOL  un tu domā , ka tagad kautkas mainīsies ?  Kurš izvilks pasauli no dirsas ?

  1.  1 0

  grauzdins 6 (5762)2718 7 g  

  kur tāds pesimisms?   ko sēsi to pļausi. (iepriekšējām atbildēm). kāpēc jātrulina sava pakaļa uz dīvāna un jārunā nez cik gudri , kad paši varētu normāli strādāt, atver savu biznesu, maksā godīgus nodokļus,lai parāda mazināšanai būtu kaut kādas cerības ah tad tagad naudas par maz?, vai zināšanu trūkst? tad kāpēc tēlot no sevis nezin ko .   
  un ko tad Jūs ieteiktu darīt valstij, lai izstātos no krīzes? atbildēsiet, LV jau tāpat dir** ? izejas nav? izeja ir vienmēr, bet nau jau teikts, ka tai jābūt patīkamai.
  nau jau viena valsts pati vainīga, kāpēc tad ievēlējāt? par smaidu, ķīlu, "nākotni" ?

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 7 g  

  Gaidu, lai ātrāk viss šitais troksnis beidzas.
  Pašreizējā saiema nokūkos tos pēdējos mēnešus, nākamā pāris menešus ieskriesies...nākamāgada budžetu labi ja šogad pieņems.
  Vispār negribas domāt par to.

  1.  0 0

  Fischerspooner 6 (8009)1716 7 g  

  politiķiem ir humora izjūta, viņi atkal grib kandidēt uz vecajiem amatiem :D un piesaka savas kandidatūras ... ;D

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system