Labākā atbilde

  1.  0 0

  marcis-m (36) 7 (39249)31678 11 g  

  Pilnīgi piekrītu šai teorijai - mūsu ģimene to ir izbaudījusi uz savas ādas gan vēsturisku, gan pašsautīgu, emocijām pakļautu vēlmju gūstu vilinājumam un šarmam, mistikai..

  Man tā ir reāla ģimenes (no)-Lemtība - runāt cita vārdā..
  Pat tēvs Raiņa kapos nav apglabāts ar savu (pasē rakstīto) vārdu

  Es sekoju viņa pēdās - arī vārds munkss nāk no viņa

  Esmu vienkārši munkss un Pasaulei ar to ir jāsamierinās, jāpieņem kā esošu Personību

Atbildes

  1.  2 0

  Odium77 7 (43716)3413 11 g  

  papeetot cilveekus ar vienaadiem vaardiem, shaadas taadas liidziibas ir saskataamas. ja njem to bik dziljaak, tad vaards ir vibraacija, un pasaulee viss sastaav no vibraacijaam, taatad respektiivi vaards kauko ietekmee.

  1.  1 0

  dadze 4 (2452)23 11 g  

  Neticu!!!
  Pieļauju,ka KĀDS mums  ir noteicis dzīves pamatlīnijas,bet,kā mēs to savu dzīvi veidojam, tas ir mūsu pašu rokās!!!!
  Tagad nomainīšu vārdu un pēkšņi manā dzīvē viss pārmainīsies????? NĒ!!!

  1.  1 0

  spiganina 6 (9660)41449 11 g  

  Jauns vārds uzreiz maina visu cilvēka iekšējo būtību, maina viņa enerģētiku, atšķeļ vecās problēmas un atver viņa priekšā jaunu tīru lapu, uz kuras var rakstīt likteni no paša sākuma. To bieži izmanto radoši cilvēki, paņemot sev pseidonīmu..
  Bet vārds  ietekmē uz cilvēka raksturu un viņa likteni,kas ieliks cilvēkā jau viņam piedzimstot.
  Jaundzimušais, saņemot vārdu, iegūst arī impulsu noteikta rakstura, attiecīgā temperamenta.Un zīdainis saņem visu šim vārdam raksturīgo īpašību salikumu.
  Ka piem.Sievietes vārda maiņa, stājoties laulībā,kas momentāni ļoti daudz ko maina viņas liktenī. Daudzas sievietes pēc laulības ļoti krasi mainās. Un ne vienmēr šīs pārmaiņas ir labvēlīgas. Parādās visdažādākās īpašības, kas cilvēkam agrāk nav piemitušas, piemēram, skopums vai kašķīgums. Vīrs un tuvinieki ir neizpratnē, no kurienes pavisam nesen vēl tik mīļajai meitenei parādījusies tik nepatīkama īpašība.

  1.  0 0

  lashmaizite 6 (6316)2617 11 g  

  Īstenībā nē.  Vienīg ja cilvēks ir tik māņticīgs un tic tam kas varbūt rakstīts pa viņa vārdu un ka tas neatbilst viņam. Un tāpēc domā, ka viņam dzīvē neveiksies. Bet nju nevar piedzimt piem. visas vienādas Elīnas vai Ances. Katra  būs atšķirīga.
  Es domāju, ka nevajag mainīt vārdu, lai tev dzīvē veiktos, varbūt jāmaina kaut kas cits. :)
  Mana māsa ķipa pēc viņas vārda skaidrojuma ir kā - ''vēja kaza. '' Bet viņa tāda nav un tas nenozīmē, ka viņa tagad mainīs vārdu un viņai dzīve uzlabosies :D

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 11 g  

  Tev kāds teica, ka Tev nav riktīgs vārds iedots!? Pa seju viņam iesiti? :D
  Domāju, ka jā. Skaņas/frekvences - no mazotnes tas iedarbojas. Piem, ja vārdā esot burts R , tad cilvis " veidojas" tāds kaujinieciskāks, " rūcējs"tjipa  :)
  Jā, jā, sāksim vārdus mainīt un dzīvē viss aizies kūūl! :D Bet kas to zin... domāju, kas iepotējies no mazotnes ar to ir jādzivo (jo var sanākt arī pretējais vaiants, kas saucas " galīgā d...ā" ) Riskēsi? :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system