Labākā atbilde
-
2 2
S_cuuka 7 (20340)3658 18 g
jaa, nevienu speli nelaizhu garam.. Noteikti gribi dzirdet to kad krievi uzvares, bet saubos, holandes komanda ir loti speciga.. Nu bet ja ari vini vinnes, nebus tik traki..
P.S. Nodeveji ir krievijas komanda, pirmaja spele speleju totelizatoru kad vini vines, piekasa vini mani..
Atbildes
-
1 0
falcoo (42) 5 (4404)318 18 g
Skatiishos un buushu par Niiderlandi !!!niiderlande mana favoriite jau no chepja saakuma

-

-
0 0
Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g
krievija zaudes nav ko skatities.. chempionu liiga krievu ir ljoti maz..
kkkaut ari lv vs holande labi nospeleja.. bet tas bija sen
-

-

-
