Labākā atbilde

    1.  6 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427245 18 g  

    Ja tu redzētu kā es autobusā sēžu.. parasti nosēžos pašās beigās vidū.. un kājas no viena beņķa līdz otram.. kapēc? Ja tev kas būtu starp kājam.. tu negribētu lai tev Tas arī 30min kamēr brauc būtu saspiests putās Un starp džekiem, kurš platāks, tas krutāks!

Atbildes

    1.  1 0

    christy 7 (20416)4976 18 g  

    Varbūt labāka ventilācija :D

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    jaa olas nespiežš;DDD

    1.  0 0

    miilulliite (38) 5 (2651)1518 18 g  

    Labs jautājums, man ar` tā ir ne reizi vien gadījies... vīrieši, vīrieši.....

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 18 g  

    jop, vajag tak tam tur ar briivu vietu. es sabiedriskajaa skatos lai otram ar buutu vieta.

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    jap cik zinu džekiem toč tā ērtāk!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system