Labākā atbilde

Atbildes

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Nē, nav. Uzskatu, ka veiksme atkarīga no paša cilvēka.

    1.  0 0

    onlygirl0005 3 (502)7 13 g  

    zelta krustiņš, tas gan pasargā, gan nes veiksmi

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    Ankh

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    nav,bija,bet sanāca dusmas un aizmetu,jo tas mani pievīla  
    pašlaik esmu pārdomās,vai vajag?

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Gan jau, ka ir, bet vēl neesmu "atkodis", kura īsti.  

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 13 g  

    nav

    1.  0 0

    cukupupa 5 (3732)11158 13 g  

    Nebija kā talismans, bet pirms gadiem man bija mīļš gredzentiņš, ko turēju pie sirds.
    Diemžēl gredzentiņš pazuda un palika par mazu.  

    1.  0 0

    plkst_23-58 (34) 5 (4509)1614 13 g  

    Nav gan

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 13 g  

    telefons :D

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 13 g  

    nē, nav gan.
    bet iesviesīšu tādu, apsolos.

    1.  0 0

    Black Princess 1 (186)11181 13 g  

    ja manas veiksmes apenes hello kitty

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 13 g  

    neesmu ticigs. neticu nekam, pat ne sev.

    1.  0 0

    aldiskk 5 (4401)2515 13 g  

    ...ja tā padomā, tad es pats tāds varbūt esmu, jo no 15 reālām iespējām nosisties(iet bojā), tas nav izdevies ne man pašam, ne cilvēkiem, kuri bijuši ar mani kopā...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system