Labākā atbilde

    1.  7 0

    Nullespunkts (41) 6 (17833)4853 16 g  

    Trepes stāv uz vietas, bet cilvēks gan iet uz augšu un uz leju ar ;)

Atbildes

    1.  2 0

    emote 2 (364)110 16 g  

    Viss ir atkarīgs no tā, kur atrodies tu..

    1.  1 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 16 g  

    Nullespunkta atbilde ir trāpīga. :)
    un amnas kāpnes ir 2vvirzienu. pa vienu pusi augšā, otru-lejā! :)

    1.  1 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 16 g  

    Nelasīju citu atbildes, bet man trepes vienmēr iet uz augšu - Džomolungma un Everests man ir tīrais nieks - es tiecos caur ēkšķiem uz zvaigznēm

    Tu to nesapratīsi, jo tas nav humors, bet mani vienmēr saista un vilina ceļš usgšup.. Pa trepēm vai kā savādāk, nav svarīgi..
    Tālāk, augstāk, vairāk http://www.google.lv/search?rlz=1C1GGLS_ruLV313LV314&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Olimpiskie+saukļi


    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 16 g  

    Atkarīgs no tā, kurā trepju galā atrodies tu :)

    1.  0 0

    kakpidars 4 (1194)16 16 g  

    paprasi kko vieglaaku

    1.  0 0

    Matainis 4 (2077)39 16 g  

    nē viņas stāv uz vietas... cilvēks pa viņām iet uz augšu vai uz leju pēc paša izvēles..

    1.  0 0

    marcha23 (35) 4 (1114)313 16 g  

    Uz leju :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system