Labākā atbilde

  1.  0 0

  TESA 2 (295)3 16 g  

  Tipisku ne,bet..Meitene darbojās pie datora un nevarēja atrast kādu failu.Draudzene saka,lai paskatās uz palodzes un ši tā arī darīja-piecēlās un aizgāja paskatīties uz loga palodzes,bet par palodzi tak sauc apakšējo datora maliņu,kur nobāž atvērtās bet neizmantotās dotajā momentā programmas.Tagad to sauc par " ček it out"joku!

Atbildes

  1.  0 0

  Latvian_Pie (37) 4 (1528)410 16 g  

  heh.. ir gadījies.. situācija.. mierīga, saulaina vasaras diena.. vieta - Saldus- Jelgava šoseja! Braucu ar savu Viper.. Vējš rotaļājas matos.. Ātrums ~180km/h.. priekšā dzelzceļa pārbrauktuve.. Tuvojas vilciens.. pēkšņi.. bam.. garām lielā ātrumā aiztraucas garām jaunākais sporta Audi.. aptuvenais ātrums.. ~200 km/h.. pie stūres? blondīne.. tuc tuc.. padomāju, ka sapņoju.. bet nē.. abi gan tikām pāri sliedēm pirms vēl vilciens bij pietuvojies bīstami tuvu.. bet nu.. apdzīt tādā situācijā?? haammmzz.. nu neko.. pēc tam sākās interesantākais.. :)))

  1.  0 0

  Jeecis (40) 1 (120) 16 g  

  Nē, tipisku neesmu saticis.

  1.  0 0

  ^Roxy|away (32) 1 (167)2 16 g  

  neesu :(

  1.  0 0

  chominsh (42) 4 (1086)23 16 g  

  pajautājusi man šito jautājumu

  1.  0 0

  RedGun 2 (465)12 16 g  

  reiz braucu 40 autobusā, redzu blondīne pieiet pie durvīm jo nākamajā pieturā kāps ārā, nu un sabiedriskajā - kas šājā gadījumā ir atobuss lai izkāptu ir jānospiež STOP poga šoferis uzreiz zin ka kāds pa tām durvīm grib izkāpt, bet ko šī kā jūs domājat :)) :)) :)) stāv un neko šoferis piebrauc pieturā biku piestāj domādams ka kāds kāps arā bet brauc prom, bet blondīne savā stulbumā vienīgais ko spēja izdomāt ir tajā brīdī pieklauvēt pie tām durvīm :)) :)) :)) :)) nu bet protams ka durvis neatvērās un viņai nācās kāpt ārā nākamajā pieturā ārā un tad jau ārā kāpa citi cilvēki un šī ar tika :)) :)) :)) nu bet tas iz dzīves gadās visādi, kā man pasniedžējs teica:"Blondīnei galvā ir TIKAI striķis, un tas pats domāts, lai saturētu ausis klāt pie galvas"  :)) :)) :))

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system