Labākā atbilde

    1.  1 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    oo, jā. lai tikai pamēģina man kāds kko iestāstīt, ja esmu pārlliecināta par pretējo...     un man arī ļoti reti kad var tā tiešām nodarīt pāri. bet citiem mana vienkārši emocionālā runa vai rīcība liekas... nu teiksim tā- viņiem liekas, ka ir mani apvainojuši vai aizskāruši, kaut īstenībā es to esmu pavisam vnk laidusi pār galvu, tikai pateikusi viņiem, ko es par viņiem "jaukumiņiem" šajā sakarā domāju. ne tik daudz sevis, cik viņu pašu un citu viņiem apkārtesošo cilvēku dēļ.

Atbildes

    1.  1 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    NE

    1.  0 0

    castelio79 2 (291)3 18 g  

    domaaju ka laikam jo tikai speeciigs noturas triis gadus lauliibaa un nepasaka neko sliktu otram... vaajie biezi (bet ne vienmeer) saak lamaaties uzreiz....

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Domaju kad laika nee, es atri saluzstu..

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 18 g  

    man shkjiet ka jaa..vismaz pietiekami.

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 18 g  

    ka teikt man ir mugurkauls un es varu pateikt ko domaaju.

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 18 g  

    Esmu drausmīgi vāja

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Jā,un izturīga arī.

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    galiigi nee

    1.  0 0

    FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g  

    Es nesūdzos :D lai gan gadās arī tā

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Man ir spēcīgs raksturs, bet ir lietas, kurās tomēs jūtos vāja...

    1.  0 0

    ggbjg 5 (4854)124 18 g  

    censos lai ta tas butu

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    jaa esmu loti speeciigs!!!

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 18 g  

    Jā un nē!Es koks ar diviem galiem.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system