Labākā atbilde

    1.  0 0

    Keith (37) 6 (14021)31146 17 g  

    Ja sapnis ir jauks, tad no rīta vienmēr to atceros, jo sapņoju līdz pašam pēdējam brīdim, vēlāk vēl mēģinot aizmigt, lai sapni turpinātu vēl mazliet...

    Gadās arī tā, ka neatceros, ko un vai es esmu sapņojis.

Atbildes

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Nop ;// sapņoju tik tad, ja diena bijusi ļoti laba... un/vai pirms gulēt iešanas baig par kko domāju ...

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 17 g  

    skjiet, ka jaa, bet man ar to atminju pashvaki, atceros tikai spilgtakos mitkljus un uz dienas beigamatceros tikai to faktu :D

    1.  0 0

    Elizalinda 5 (3168)521 17 g  

    jāā..katru nakti! un..man tas patīk. ;D

    1.  0 0

    lilijy 4 (1415)615 17 g  

    nu neaceros ta izti bet man jau liekas ka ja jo ar tadu sajutu un domu pamosts katru ritu!!!

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 17 g  

    dazhreiz izpaliek, vai neatminos neko

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 17 g  

    nē,reti redzu sapņus.

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Gandriz katru, ja neesmu noguris parak

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 17 g  

    drīzāk murgoju pēdējā laikā.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system