Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Atkarīgs no cilvēka/grupas interešu loka, dzīvesveida, tas arī automātiski atbild, kāpēc.  Kam kultūra, māksla -Luvra, Nacionālā Mākslas Galerija Vašingtonā, Metropilitan muzejs Ņujorkā, Uffici Galerija Florencē, Ermitāža S-Pēterburgā, , Prado muzejs Madridē, Britu muzejs Londonā, Vatikāna muzejs,  Ēģiptes muzejs Kairā, Nacionālais Arheoloģijas muzejs Atēnās utt utjp.. Skaistas vietas, eksotiskas vietas - domāju, te nav vajadzības uzskaitīt, pasaulē to tik ļoti, ļoti daudz - simtiem, tūkstošiem salu, kūrortpilsētu okeānu un skaistu ezeru krastos. Man personīgi kādreiz ļoti iedvesmoja Heijerdāla Polinēzijas salu apraksti, labprāt izšautu pa viņa  pēdām. Varbūt kādam interesē Dabas Mātes veidotās alas, varenie ūdenskritumi? vai pārbaudīt sevi tuksneša saulē, iepazīt klejojošo cilšu dzīvesveidu, pasēdēt ar vietējiem pie ugunskura un baudīt tuksneša nakts romantiku..
  Otrs aspekts.. man nācies saskarties ar daudziem gadījumiem , kad cilvēki dzenas pēc principa "Bet kaimiņiene tur bija, paskat, sterva kādas bildes draugos sabāzusi, davai, vecais, rāpo uz banku, ņem kredītu, MUMS AR VAJAG!       UN IIIR! Ir galerija, ar to pašu palmu, to pašu ēzeli, smaidošo turku, strūklaku.    Bet galvenais, ka ir! Nu jā - Turcija, Parīze, Venēcija...
  Ja personīgi par sevi.. tā kā pirmo reizi pie moča stūres tiku piesēdināts 6 gadu vecumā, tad man varbūt ne cik būtisks jautājums uz kurieni, bet AR KO (ar enduriķi, protams) un kādi cilvēki ar Tevi. Ne jau vienmēr tās tālās un dārgās tūres sniedz gandarījumu, dažreiz pietiek neiazmirstamam piedzīvojumam tepat, Latvijā. Vai uz Sāremā - ļoti skaistas vietas, teltis, foreles, vēži. Un pats galvenais, forša, jauka kompānija!    Kādreiz dzīvē domā ar divrataino paceļot pa Meksikas vai Austrālijas plašumiem, iedzīties ellē ratā prom no visiem civilizācijas "labumiem" , pasēdēt ar vietējiem gringosiem, palakt šamējo, ne īpaši kvalitatīvo kaktusu ļergu, ko, protams, vieglāk dabūt lejā laizot visu, kas ir sāļš un skābs   un tādā garā.
  Dažus gadus atpakaļ 2 nedēļas pavadīju Somijas ziemeļu daļā - fantasika daba -ezeri, meži, kalni, ļoti daudz muzeju (mans maršruts pārsvarā sakrita ar "Mannerheima līniju", ļoti sirsnīgi cilvēki.  
  Varbūt interesē lieli, grandiozi pasākumi zem klajas debess!? Nu tad viens variants ir Black Rock Desert Nevada - "Burning Man".

Atbildes

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41141 8 g  

  Amsterdama- zināmu iemeslu dēļ!  

  1.  0 0

  CornijKrasavcik 3 (675)26 8 g  

  Meksika - skaisti muzeji un skaista vēsture

  1.  0 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  Ēģipti,piramīdas palūkot...........

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system