Labākā atbilde
-
0 0
agneseTev (54) 7 (33013)4522 18 g
Shobriid jau zinu, ka driiz laidiishu uz Nekurieni, un jau gaidu to dienu ar nepacietiibu. Kur? Tas lai paliek, pie manis. Varu Vien teikt, ka braucu padziivot pilniigi atsleedzoties no civilizaacijas un eertiibaam.

Atbildes
-

-

-

-

-
1 0
KEPKE (41) 7 (39830)427249 18 g
Valstij nav nozīmes, galvenais uz kādu tropu zemi, kur daudz svaiga gaisa, koki, pārtika un pēc iespējas mazāk cilvēki.. jumts virs galvas un kāds skuķis ko paķert paspārnē Viss pārējais tik tā.. nu ja nu vienīgi mans mocītis, ja pie viņa tikšu

-

-

-

-

-

-

-

-

-
0 1
Odium77 7 (43719)3419 18 g
a pasaulei malas ta nav. vareetu uz lielo iespeeju zemi, bet var arii tepat.

-

