Labākā atbilde

    1.  3 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 16 g  

    Varbūt vienu sēriju kaut kad esmu noskatījies.  Tādus mēslus vajadzētu ar likumu aizlieKt !!!  
    Tas ir tā pat kā ietaisīt sienā logu uz kaimiņu dzīvokli un dienā vienu stundu lūrēt, ko šie tur čammājas.
    Atceros, bija tāds seriāls "Ķirzakas smaids" - tas tiešām paliks atmiņā, jo mūsu pusē tā nosauca krutkas šņabi litra pudelēs. Starp citu - kvalitātes ziņā viennozīmīgi pārspēja veikalniekus.

Atbildes

    1.  3 0

    melis26 7 (46902)4876 16 g  

    es pēc fanātiķa izskatos?

    1.  2 0

    archijsss 3 (753)313 16 g  

    piekrītu - tik tiešām vājprāts!
    Un atbilde uz jautājumu ir - Nē, jau gandrīz kā 10 gadus to vairs nedaru! :D

    1.  1 0

    roko 6 (13611)2414 16 g  

    jā tas ir nežēlīgi :D

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3418 16 g  

    a manas juutas tas neieshuupo :-)

    1.  1 0

    DaReLa 6 (6567)2928 16 g  

    Man nav vēlmes degradēties ...  

    1.  1 0

    Nikolaa 5 (3275)37 16 g  

    Bet daži cilvēki nodzīvo savu atlikušo mūžu kopā ar viņiem ...

    1.  0 0

    leuw 5 (3855)125 16 g  

    Nemirstošs seriāls ar mirstošiem varoņiem...

    Nope, neskatos.

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 16 g  

    Neatceros, kad pēdējo reizi vispār skatījos ko tādu :D

    1.  0 0

    Freda (34) 5 (4004)11233 16 g  

    Šobrīd neskatos, bet pagaišvasar skatijos.
    Bērnībā negāju gulēt, ja nebiju noskatījusies kārtējo sēriju

    1.  0 0

    ella0494 3 (853)27 16 g  

    :D :D :D Neskatos!!!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system