Labākā atbilde
-
3 0
DrDestroy 7 (81057)4853 16 g
Varbūt vienu sēriju kaut kad esmu noskatījies. Tādus mēslus vajadzētu ar likumu aizlieKt !!!
Tas ir tā pat kā ietaisīt sienā logu uz kaimiņu dzīvokli un dienā vienu stundu lūrēt, ko šie tur čammājas.
Atceros, bija tāds seriāls "Ķirzakas smaids" - tas tiešām paliks atmiņā, jo mūsu pusē tā nosauca krutkas šņabi litra pudelēs. Starp citu - kvalitātes ziņā viennozīmīgi pārspēja veikalniekus.
Atbildes
-

-
2 0
archijsss 3 (753)313 16 g
piekrītu - tik tiešām vājprāts!
Un atbilde uz jautājumu ir - Nē, jau gandrīz kā 10 gadus to vairs nedaru! :D
-

-

-

-

-

-

-
0 0
Freda (34) 5 (4004)11233 16 g
Šobrīd neskatos, bet pagaišvasar skatijos.
Bērnībā negāju gulēt, ja nebiju noskatījusies kārtējo sēriju
-

