Labākā atbilde
-
2 0
Mis_Me (37) 6 (14780)31244 17 g
Vot man tā sāk šķist, ka ZZ nespēj tikt galā ar savu darbu. Man ne šodien, ne vakar nesūtījās :(

Atbildes
-
2 0
fixaa 6 (7283)21252 17 g
Vakar vakarā it īpaši... nu nevar un nevar aizsūtīt sms... izbesīja tiktāl, ka nosviedu SIM karti tālākajā stūrī un liku BiFri iekšā... laikam toč nespēj tikt galā, bet nu svētki ir svētki.

-

-
0 0
AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g
nekas nav perfekts,bet nu ja spola labus sakarus tad tam taa buutu jaabuut........ skataties pasi!

-
0 0
legionars78 (48) 6 (16132)3547 17 g
domaaju ka nee , sakara ar inflaaciju nau naudinjas lai uzpildiitu

-

-

-
0 0
spaikers_ 7 (56252)412103 17 g
sms klibo,neiet nemaz prom ne klāt pienāk :D tele dzer,nau kas koriģē~atsauksmes sliktas :(

