Labākā atbilde

  1.  0 0

  predator1989 7 (23259)4729 4 g  

  tad bija tāda ķērkšana un vairāk zīmju valoda un takā mērkaķiem.

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13702)51035 4 g  

  Neandertāles cilvēks jeb neandertālietis (lat. Homo sapiens neanderthalensis, Homo neanderthalensis; an. neanderthal, kr. неандерталец) - izmiris cilvēces (homo ģints) atzars. Izveidojās, pirms 600–500 tūkstošiem gadu atdaloties no t.s. heidelbergas cilvēka (homo heidelbergensis), dzīvojis Eiropā un Rietumāzijā pirms 500 000 - 25 000 gadiem (agrais un vidējais paleolīts), izzudis Āzijā pirms 50 000 gadiem, bet Eiropā - pirms 30 000 gadiem. Apzīmējums nāk no Neanderes upes ielejas (Neandertal) Vācijā, netālu no Diseldorfas, kur 1856. gadā pirmo reizi tika atrastas šī tipa kaulu paliekas. Augums aptuveni 170-180 cm, svars aptuveni 100 kg, smadzeņu svars 1560-1600 g.

  Tiktāl - bet par to vai šie cilvēki pratuši runāt un kā, zinātnieki nevar pateikt droši. Visticamāk kad jā, jo šo cilvēku genomā ir atrasts t.s. runas gēns FOXP2 vai variācija, un visticamāk sazinājās primitīvi un ne tikai burkšķēja vai bubināja tikai diez vai to valodu varēs restaurēt

  1.  0 0

  Fischerspooner 6 (8000)1716 4 g  

  Pēc būtības tā ir Darvina evolūcijas teorija, kura nav apstiprināta ( tāpēc arī teorija ), grūti spriest vai kaut kam tik teorētiskam var būt valoda, daļa no cilvēka "evolūcijas stadijām" ir pierādīta ar ļoti apšaubāmiem faktiem, viens no spilgtākajiem apgalvojumiem pret darvina teoriju ir "Kāpēc tad pērtiķu evolūcija ir apstājusies?", otrs laikam bija par to, ka viens no posmiem tika ievietots balstoties uz zoba vai ilkņa, kas kā izrādās pieder mežacūkai nevis cilvēkam.

Līdzīgie jautājumi

 • Latvieshu valoda...
  ietusē te un būsi gudrāka par gudru wisos wārdos,teikumos un griezumos-lūdzu
 • Что значит Mazākumtautību valoda ?
  язык нацменьшинств
 • Kura valoda Tev šķiet interesantākā?
  Elfu, tā kas tiek runāta Viduszemē.

  Un arī angļu, tā so-so.. (jo studēju to :D)
 • Latviešu valoda.
  Sākumā...
 • kam skyps ir lv valoda??
  standarta skype ir jau iekšā latviešu valoda..
 • XP VS Latviešu valoda.
  http://download.boot.lv/index.php?pg=601&pr_kat=6&fid=68.

  lai iemācītos latviešu valodu, iesaku lasīt grāmatas un runāties ar latviešiem - vismaz lasot iemācījos, teiksim, angļu valodu. lasīšana dod arī korektu interpunkciju ( komati un citas pieturzīmes ), kura, kā skatos, tev jau pa lielai daļai intuitīvi ir pareiza - pēc līdzības ar krievu valodu :)
  "латышификация" tulko kā "latviskošana". un - liels žetons par uzcītību :))
 • Ja uz pasaules nebūtu angļu valoda?
  Tad pasaules valodas būtu kīniešu, spāņu un krievu
 • Valsts valoda.
  Krievija neko nevar gribēt , jo galavārds pieder LATVIJAI!
 • Kura valsts valoda Tev liekas viss:
  vissarezģītākā man liekas taizemiešu valoda - ļoti gari vārdi, grūti izrunājami un rakstība arī skaistiem burtiem, bet ļoti sarežģīta.
  Nezinu kuru valodu saukt par bagātu un kuru par garlaicīgu.. katrai valodai sava bagātība, bet garlaicīgu valodu var būt tikai garlaicīgs valodas pasniegšanas veids.
 • latviešu valoda ...
  vienam bij viljnjaina laikam otram paartraukt sviitrota liinija, tomeer gluzhi neatceros.. kkur vecajaas maaciibu kladees vajadzeetu buut :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system