Labākā atbilde

    1.  2 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    nē... šajā ziņā mana loģika ir vienkārša- nedari citam to, ko negribi, lai citi darītu Tev...

Atbildes

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    nop. bet zinu, ja saak to dariit, tad peec kaada laika pilniigi mieriigi bez sirdsapzinjas paarmetumiem to var dariit. abiem ir jaastraadaa pie taa lai tas nenotiktu.

    1.  0 0

    Nullespunkts (41) 6 (17833)4853 17 g  

    Nē neesmu...jautā kā tad ir? ir labi - nav nekas melojams, nedz slēpjam...jūtos tīrs un balts...galvenais, ka tādējādi pats jūtos labi...

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    protams...... un ne vienu vien reizi... es ar to nelepojos ,bet patīkami to izteikt!!!

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Jā, un mani ir krāpuši.
    Cilvēki pārāk nopietni to visu uztver, jo īstenībā tur nekā tāda nav.

    1.  0 0

    aapa 6 (13058)3849 17 g  

    Jā, esmu. Pēc tam moka sirdsapziņas pārmetumi.

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    es nesmu krapis,mani gan piekrapa.izdzesa visus sapnus un ieceres,nokaava naakotni,.....sajutas..skumji!

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Kam negadās? Bet vairāk ko tādu nedarītu! :/

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 17 g  

    Dažādu apstākļu un izcili riebīgu situāciju iespaidā uz tādu soli aizgāju, bet to cilvēku būtu pametusi jebkurā gadījumā, tāpēc neredzu neko nosodāmu tajā, ka itkā krāpju cilvēku kurš mani nemīl un es viņu ne tik.  

    Nemaz i negribu atcerēties, bet viens labums no tā visa ir - tagad esmu kopā ar cilvēku, kurš mani novērtē un mīl un kura dēļ izjaucu attiecības, kurām tāpat nebija nākotnes.

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    bet vajadzēja.....

    1.  0 0

    ljaljka_ (34) 6 (9580)32796 17 g  

    Esmu krāpusi, ja to tā var nosaukt, tāpēc ka nemīlēju.
    Par krāpšanu vairāk uzskatu to, ka kādam pieķeries emocionāli, nevis ļaujies fiziskai tuvībai.
    Tieši tā arī sanāca.

    1.  0 0

    kika519 (36) 2 (383)2 17 g  

    ja esmu krapusu savu dzeku...bet pectam mocija sircabzinja

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Jā esmu gan krāpusi... :(
    Bet pēc tam nācās smagi nožēlot, kad cilvēks to uzzināja...

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Nekad un nemūžam

    1.  0 0

    haralds (74) 6 (6719)237 17 g  

    vairumu.

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    Vienu reizi -pašā attiecību sākumā... Toreiz īsti vēl neapzinājos, ka esam kopā, tāpēc bija vienalga. Arī tagad sirdsapziņa nemoka.

    1.  0 1

    vavere1 5 (2507)210 17 g  

    Esmu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system