Atbildes

  1.  1 0

  udaka 6 (11593)237 13 g  

  Zilais nonāk krustcelēs starp debesīm un elli, nu labi dosies uz debesīm vispirms. Nonācis pie vārtiem zilais satiek Svēto Pēteris, nu pēc ilgām pārdomā Svētais Pēteris viņu ielaiž. Bet pēc laika sākas problēmas, viens pēc otra nāk sūdzēties eņģelīši, jo redz šie nevarot mierīgi pieliekties pār mākoņa maliņu. Zilais uzreiz klāt un ķeras pie lietas.
  Nekas dievam neatliek kā sūtīt zilo uz elli pie velna.
  Nu pēc laiciņa Svētais Peķkins dodas pie velna kādu boriņu ieraut uz ar elles meituškām papriecāties. Bet ak tu skāde elles vārti aizsaluši, knapi tos atgrūdis svētais Pēteris ierauga - visur karājas lāstekas, visi katli aizsaluši, bet reiz diženais velns sēž stūrītī mazs melns un tirina kājiņas aiz aukstuma. Svētais Pēteris jautā - kas tev vecais noticis. Velns atbild - ne kaaaas veicais, tikaiiii kāaaaa tu domaaaaa kāaa lai esssss pieliecos un krāaaasni iekurinunununu............................Kas grib dzīvot, tam jācīnās, bet kas šajā mūžīgās cīņas pasaulē negrib piedalīties kautiņā, tas nav pelnījis dzīvot!

  1.  0 0

  vijeens 6 (13889)3313 13 g  

  Precīzi-kā naglai pa galviņu...tikai-vai būs pareizi izprasts??//nezinu,kāpēc -bieži joko par nopietnību..lietojot tādus smagus vārdus kā:nolādēts,sprāgoņa,kroplis,izdzimtenis,elle,velns parāvis,jods ar tevi,ej pie velna...

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 13 g  

  moins,nelasīšu-tas par mani?neskalo mani

  1.  0 0

  AntiAngeL (33) 7 (38141)4823 13 g  

  Grāmatu raksti vai kā ?? ?

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system