Labākā atbilde

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    par satversmes groziijumiem, kur tautai buutu atljauts atlaist, noteikti, kaa jau tas tika dariids pirmajaa reizee. lai shie tik droshi nejustos tajos benjkjos, bet kauko dariitu lai tajaa notureetos.

Atbildes

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    Aizietu. Vnk lai pasē zīmodziņu būtu vairāk.

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 17 g  

    bet protams.

    1.  0 0

    vavere1 5 (2507)210 17 g  

    domāju, ka nē.

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    100% ka ietu !!!!

    1.  0 0

    Gunjs (36) 5 (4891)540 17 g  

    Ietu, :)

    1.  0 0

    bound 4 (1980)311 17 g  

    Noteikti JĀ

    1.  0 0

    nafig_special 3 (754)24 17 g  

    ja/ne... tas tapat neko nemainis un kads maces to verst sev par labu  

    1.  0 0

    priscilla 7 (21535)3626 17 g  

    Nezinu vēl,vai iešu...Gribētu jau gāzt šo nejēdzīgo valdības sastāvu,bet no otras puses...bail,ka līdz ar Saeimas atlaišanu šā brīža situācijā neizceļas vēl lielāks bardaks un haoss...

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    Jā - vienreiz jau gāju un ietu vēlreiz.

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    neietu,jo nesanaaks,pa taalu tas gaajiens  

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Ietu gan

    Kāpēc?

    Palūkojies ārā pa logu uz reālo dzīvi un sava maciņa saturu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system