Labākā atbilde

    1.  3 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    nav jau biezā valsts, ar lielām algām, ja pavilkt nevar atsevišķu mitekli, tad var arī dzīvot pie sencīšiem, bet nu pagrūti būs, jo jaunajiem būs grūtāk baudīt kopdzīvi, nu tur seks virtuvē, skraidīšana pa māju pa pliko utt būs apgrūtināti.

Atbildes

    1.  3 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    nē un vēlreiz nē

    1.  1 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 13 g  

    nedomaaju viss.

    1.  1 0

    predator1989 7 (22480)420169 13 g  

    ķipa,lai lasītu lekciju ja kā iespēja.
    tad jau vispār nav vērts jaunu ģimeni veidot.

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4855 13 g  

    Nē.

    1.  1 0

    willx (61) 6 (17306)3730 13 g  

    nē. nebojā dzīvi, labāk ar mīļoto uz vientuļas salas.

    1.  1 0

    iDcore 6 (5932)3329 13 g  

    Drīzāk jau tomēr atsevišķi, bet vecāki atbalsta kā var.. Pats šim periodam izeju cauri un ir samērā liels murgs [ Protams, dzīvo viens no mums ar vecākiem ]..

    1.  1 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    1.  1 0

    Sarma 6 (7773)226 13 g  

    Vienam pareizi,otram,nē!
    Nav formulas laimīgai dzīvei!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system