Atbildes

    1.  1 0

    Blondaans (38) 3 (607)24 19 g  

    Nepatīk, bet bēgt nebēgu.

    1.  0 0

    gabriell (40) 4 (1973)37 19 g  

    Nu nee tak-miilji tie=)

    1.  0 0

    Raucis (50) 4 (2199)37 19 g  

    nekaadaa gadiijumaa nedriikst kliekt, kad ierauga zirnekli - to juus ar savu bljaavienu sabaidat - zirneklis ir maajas sveetiiba - ja gadiijumaa tas traucee jums, tas buutu ieteicams paarvietot uz tam veelemu vietu :)

    1.  0 0

    melsejs 6 (6063)2863 19 g  

    ...nē, viņi tak nekož.

    1.  0 0

    minka72 (54) 2 (371)16 19 g  

    ne

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 19 g  

    nu ja man virs gultas taads lien tad jaa bet vispaar nee :)

    1.  0 0

    alans (46) 4 (1416)23 19 g  

    nu nee gan ,mazs miils kukainiits kas izneesaa pastu.

    1.  0 0

    normys 5 (3759)124 19 g  

    parasts kukainītis. Man nav bail ne no vienas dzīvas radības. Arī no čūskām ne (esmu šat tad sastapies).

    1.  0 0

    mezone (55) 5 (2739)37 19 g  

    A-ha,bail gan....

    1.  0 0

    maxd 4 (1931)24 19 g  

    nea. bet ja gribat pārvākt viņu uz citu istabu, vai laukā, tad ir tāda tahnika. tukša sērkociņkastiņa jāuzliek virsū, ja viņš liels un kājas garas, tad nespiest bet mierīgi uzlikt virsū, tas kājas pavilks apakšā, kastiņu aizbīdīt ciet un tad nolikt pusatvērtā veidā uz palodzes vai citur. pats aizrāpos pēc laiciņa prom.

    1.  0 0

    LadiesLoveMe 5 (4293)128 19 g  

    nee

    1.  0 0

    shakaalis (39) 5 (3912)2418 19 g  

    tik pat daudz kaa no taa ka no riita nepamodiishos

    1.  0 0

    Skaidrais (43) 5 (3899)127 19 g  

    Ja no indiigajiem, tad jaa. ;)

    1.  0 0

    Gichy (37) 5 (4807)1417 19 g  

    Īpašā sajūsmā par tiem neesmu, taču bail no viņiem arī nav.

    1.  0 0

    gardners (76) 6 (15706)3424 19 g  

    Nē.

    1.  0 0

    vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g  

    man ir viens milulis- fredis!!!!mes saprotamiesun nav nemaz tik pretīgs.

    1.  0 0

    smukuliite18 (37) 3 (961)19 19 g  

    ļoti nepatiik...

    1.  0 0

    luize (42) 3 (537)23 19 g  

    Nebija bail, kamēr neuzzināju, ka cilvēks dzīves laikā guļot apēd 8- 10 zirnekļus. Viņi naktī var ierāpot mutē!

    1.  0 0

    Koldun- (43) 3 (776)29 19 g  

    no Latvijas zirnekliem ne bet no kada Tarantula buutu ka buutu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system