Labākā atbilde

    1.  2 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Patīk dalīties ar citiem. Svešam cilvēkam varbūt pilnīgi visu nedotu, bet saviem vistuvākajiem cilvēkiem esmu vienmēr gatava atdot visu līdz pēdējam. Neesmu no tiem skopuļiem, kas labāk paši apaug ar mantām, nekā citam kaut ko iedod.

Atbildes

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    atskiriba kas?!
    gan ja gan ne

    1.  0 0

    beilija 5 (3465)125 17 g  

    protams vienmeer zeel.......esmu visistaka egoiste!!!!!!!!!......   

    1.  0 0

    Sugarcandy 5 (2556)925 17 g  

    Priekš man svarīga cilvēka nekas nav žēl.  

    1.  0 0

    lasmart 1 (136) 17 g  

    Tā ir,viss,kas labs,gribas tikai sev pasam,,,

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Dalīties varu, bet pēdējo atdot jau neiešu, ja nu vien kādam no ģimenes vai labam draugam :)

    1.  0 0

    memais1 2 (358)5 17 g  

    ja ir labs civēks tad priekš vinja nekā nav žēl

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Vērtēju cilvēkus pēc paveiktā

    Dzīvniekiem nekā nav žēl, viņi ir atkarīgi no mums

    1.  0 0

    Vilcene94 3 (591)310 17 g  

    Skatoties priekš kā un ko.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system