Labākā atbilde

    1.  4 1

    upuce (41) 6 (10155)3628 18 g  

    nav iebildumi, ja jautaajumi tiek uzdoti latviski, ir sakariigi, bez apvainojumiem un tajos neiet runa par veesturiskiem notikumiem,kuros pashi nav piedaliijushies,un nav sajeegas par ko runaa..var tak bez naida un bezjeedziigiem paarmetumiem..

Atbildes

    1.  2 0

    jjt (33) 7 (21459)31033 18 g  

    man patiik

    1.  2 0

    CKAKYHOFF (38) 7 (30893)553186 18 g  

    Jau bija tads jautajums. =)
    Mfn patik. Un es gribu lai vini ari saka uzdot jautajumus uz krievu puse. =)))

    1.  3 2

    epic_fail 6 (9571)32256 18 g  

    Kas jums šeit vajag, okupanti??? ((=

    1.  1 0

    Rigonda (56) 7 (74519)417140 18 g  

    paga,paga vel reiz- kada puuse?

    1.  1 1

    Mrutochka 6 (17761)6236779 18 g  

    Man nepatiik.:(((

    1.  0 0

    Sk1p_ 6 (6368)2731 18 g  

    ага.. бесит что русские тут тусят ((

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Jauki-jo vairāk dialoga-jo vairāk ieguvēju...

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    ja uzdod latviski un neaizskar nacionalitātes, tad nekādu iebildumu nav

    1.  0 1

    xs_ (36) 6 (9281)21535 18 g  

    Es nervozēju kad krievu puse šeit uzdod jautājumus ;)

    1.  0 1

    hennka 5 (2909)313 18 g  

    man galiigi nepatiik...
    jo es nje bum bum no taas valodas...:D

    1.  1 3

    daceens 6 (7316)238 18 g  

    ja krieviski tad protams, ka nepatīk

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system