Labākā atbilde

  1.  1 0

  DannyBoy 3 (767)25 4 g  

  Reliģija(manā izpratnē) - cilvēka sagrozīta dievišķā teorija, kuru izmanto, lai melos pakļautu/iespaidotu cilvēka masu, izmantojot suģestiju un cilvēka vieglprātību.

  Es nenoliedzu Dievu un ticu augstākiem spēkiem, bet noliedzu cilvēkus, kuri ir izmantojuši Dieva vārdu ļaunprātīgi, lai gūtu labumu no tā, kontrolējot un muļķojot apkārtējos. Tā saucamā bībele jau sen ir zaudējusi savu vērtību, jo caur cik rokām un gadu gadiem, tā ir izgājusi cauri, kā arī papildināti ar uzskatiem kā kuram tīk. Otrkārt, senos laikos uz Latviju, lai mācītos senās augstākās dievišķās  gudrības, devās pat sengrieķi, taču vēlākos laikos, piemēram, krusta karos šīs gudrības tika apspiestas, iznīcinātas, un vairs jau to zināja tik pāvests... Arī citas seno tautu(acteku, senēģiptiešu, sengrieķu, senlatviešu utt) gudrības tika nozagtas, ievāktas un noslēptas, cilvēka alkatības un dažu cilvēku varas dēļ.

  Diezgan interesanti, ka Hitleram, kā arī pāvestam bija vienādi nolūki... Proti, viņi ar vienādām interesēm, katrs savā ceļā dodoties, arī meklēja vecos gudrības rakstus, kā arī pašus gudros, lai tik atņemtu citiem to, kas pieder visiem! Atšķirībā no Pāvesta, lai tiektos pēc neizzinātā, Hitlera metodes bija tiešas, nevis balstītas uz maldināšanas principu, taču vatikāna mērķi un idejas neatšķīrās no Hitlera, jo abi tiecās pēc viena...

  Cilvēki, maldināšanas dēļ, ir ieprogrammēta, ka viss ir sarežģīti un ka nav vieglāka risinājuma, kā arī nedomā pats, ļauj to darīt tehnoloģijām utt... Bet diemžēl cilvēka aprobežojuma, ciešanu un apkārtējo ietekmes dēļ, lielākā daļa uzskata, ka viss nāk grūti, lai gan patiesībā ir jāpagriež atslēga uz pareizo pusi, lai atkal atsauktu atmiņā dievišķās gudrības/metodes, kuras apkārtējās samaitātības, negativitātes dēļ, tika aizmiglotas...

  Pats personīgi, esmu papildinājis savas zināšanas ar lietām, kuras ne skolās, ne sabiedrībā ir aktuālas, tas tik liecina par to, ka kopš krusta kariem ir sākusies augstākās ideoloģijas apslāpēšana, taču neskatoties ne uz ko, tas nekur nav pazudis un šie augstākie spēki eksistē, tikai cilvēkam šī prāta daļa ir deaktivizēta, tehnoloģiju, medikamentu un citu cilvēka negatīvā ietekmes dēļ.
  Interesanta lasāmviela par saucamo pirmo cilti Annunaki, kuri vispār varētu būt dievišķā spēka pirmavots. Ļoti daudz ko arī varam mācīties no astroloģijas, psiholoģijas, astrālās ceļošanas un zemapziņas spēku. Tik tiešām ir daudz info par lietām, kuras liekas neparastas, prātam neaptveramas lietas, taču neskatoties ne uz ko, tas tomēr mūs ietekmē... Ja ir vēlme tad interesants info ir www.e-misterija.lv. Manā gadījumā, jo vairāk šīs lietas pētu, jo vairāk kļust saprašana par mistikām, dievišķā spēka pielietojumu, kā rezultātā, soli tuvāk augstākās gudrības resursiem...

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 4 g  

  aizsākās ar to, kad - :O
     Tas kas par simbolu!? No sērijas "Neredzamas Cilvēks atkal uzdarbojas"!?    
  Gabriels tas it kā Bils Geits, vai!? Tad jau Dieva Dēls tā pabiežāk vizinās šurpu turpu... laikam jau tiešām mīl mūs .. ja mani vienreiz pie krusta pieklapētu, he...he he..  uz Lieldienām katram par fingalam zem aci!  
  Un spama pilnas miskastes, protams, bonusā.

  1.  1 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 4 g  

  Nezinu par to rašanos.Bet zinu ka skolā bija tās ķēžu vēstules.Un teksti tām atšķīrās.Nu skolās tas ir gājis no paaudzes paaudzē.vecāki mācija bērniem,bērni saviem bērniem,utt.Bet nedomāju ka tām vestulēm ir sakars ar Kristu.Bet iespējamš ideja arī ir aizgūta no tiem laikiem.Jo vēstules jau saistītas ar māņticību.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23234)4729 4 g  

  nu paga, tāds fdw jau nav.
  ir fwd ja kas, nu vismaz man tādi burti nāk priekšā tematiem.
  pa vēsturi. kāda tad tu vēsture tam visam.
  kut kad sākās un viss un mūsdienās tas viss totāli besī,ka tā.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system