Labākā atbilde

  1.  0 0

  Gichy (28) 5 (4807)1415 9 g  

  Pasākums grandiozs, bet biļetītes nu vairs nemaz nav lēta. Ļoti gribētos tikt.

Atbildes

  1.  0 0

  RozaLindinja (27) 6 (5196)316 9 g  

  Kas tas par pasaakumu..? :D Es zinu tikai sensation white... :))  Njaa gribeetos jau gan uz turieni.. Man tieshi buus palikushi 18 gadinji... Waik tik biljeti...  Nopirxi..? ;)

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 9 g  

  mhm..kā jau teica-sensation white;D bet nūū..man labāk patiktu sensation black;) bet Latvijā diemžēl nebūs tāds.vismaz tuvākajā laikā.

  1.  0 0

  Naira (30) 4 (1387)16 9 g  

  Nu ja tu runa par sensation white,tad es loti gribetu uz turieni aiziet! :)

Līdzīgie jautājumi

 • Negribat man kaads uzdaavinaat biljeti uz to pasaaCienu BAltiC party... ??
  uzdāvinātu, ja būtu, bēēēēēt man nav tādas! :D
 • LA ROCCA vai ESENTIAL???
  abi labi !!!!
 • Что лучше, voodoo или esential?
  Voodoo лучше
 • Kā jūs attiecaties pret 9.maija svētkiem? Jums tie ir svētki?
  ...nu-runāšu kā Ome,kas to visu izbaudījusi.Nē- karā nebiju.Paldies,ka nebiju piedzimusi.To piedzīvoja mamma un vecvecāki.Un laimes tur nebija,ceru,ka to saprotiet.Šeit ir tīrākā politika un antipātijas pret visu,kas bija ar vārdu^Padomju^.Vai spējat iedomāties-ja Hitlers nebūtu toreiz *novākts*...ja būtu visa pasaules karte izveidota citādāk-es pat nevaru iedomāties-Kā? Jā-mēs nebūtu 50 gadus dzīvojuši kā PSRS pilsoņi-bet,kas zina,kā mēs būtu,vispār,dzīvojuši?? Esmu PATEICĪGA,ka neesmu piedzīvojusi karu-un to nekad negribu piedzīvot. Tie man nav svētki....bet cienu cilvēkus,kas to piedzīvojuši...un vēlas pēc savas izpratnes nosvinēt./ manas domas /.
 • 2 notikumi pēc 1990 gada 4 maija?
  nu tur bija tajos avotos doti visadi notikumi manliekas neatceros jau pats shodien raxtiju :D:D)D)
 • Сколько стоит подстричь чёлку в maija?
  от 4 - 7 латиков
 • Kāda ir Jūsu attieksme par 9.maija 1945.gada svētkiem?
  Manā ģimenē šo dienu atcerās, šo dienu piemin, neteikšu, ka svin, bet tieši piemin par godu visiem tiem, kuri gāja bojā 2.Pasaules karā. Un man pilnīgi vienalga vai tie bija Vācijas pusē, vai PSRS pusē, tam vairs nav lielas nozīmēs. Jo galu galā vinnejām beigās mēs visi - pirmā Vācija, kur tika sagrauts fašisms, protams ar mūsu svētkiem  bišku aizkavējās, bet toties mēs zinām divus šausmīgus režīmus un mums jāatcerās 8. vai 9.maijs (kā nu kuram patīk), lai nākotnē neatkārtotu iepriekš pieļautas kļūdas. Nevajag politizēt šo datumu, manuprāt, tā ir bezkaunība un cinisms. It kā mans vecvectētiņš PSRS pulkvedis, kura pus ģimeni starp citu paši padomnieki nošāvā, cīnījās par komunismu! Nē, viņš cīnījās par mūsu dzīvēm. Bet kas nezin vēsturi un Hitlera plānus, palasiet labāk Main Kampf.

  P.S. par 16.martu, man nav  nekas pret to, ka leģionāri piemin šo dienu pie Brīvības pieminekļa, bet lūdzu nedariet to ejot ar Latvijas karogiem, ja jau dzīvojam demokratiskā valstī, tad jācien viens otra tiesības!
  Otkārt, jau sen vērts pāršķirst šo vēstures lappusi, jo mēs  nevaram vēl objektīvi skatīties uz šo vēstures periodu, mūs pārņem emocijas, un pie tam nav jēgas dzīvot pagatnē!
 • Какие отзывы о салоне MAIJA Бривибас гатве ?
  я вообще ничего не могу сказать хорошего о данном салоне по любому адресу. (личное мнение)
 • Nu kā jums studentiem ar daudz darbā maija beigās vai tomēr atpūta?
  Bēēē.. kāda atpūta.. Sesija tuvojas, pareizāk, praktiski jau sākas, rīt pat būs viens eksāmens... Turklāt diplomdarba tēma jau tūlīt jāiesniedz...
 • Девушки, кто стрижется в салоне ''Maija'', дорогой салон, мастера хорошие?
  vozle vantovogo mosta otlichnij salon, 35ls zenskaja strizka, master Jura, zapishisj za mesjac no ne pozeleesh


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system