Labākā atbilde

  1.  2 0

  SensLietotajs 6 (10100)4722 7 g  

  Nevaram izdomāt Eseju Vēsturē vai Literatūrā , smadzeņu šūnas nevelk.... Ak nemokies melnstrādieces ar vajadzīgas, apkopējes, sievas miljonāriem utml.

  1. Jā, lai nebūtu visādu rasisma čakaru utt. pameklē google kādus faktus kurās valstīs ir daudzi cilvēki, kas runā citā valodā, bet valstī ir cita valoda, bet tautai, kas runā citā valodā nav savas valsts.
  2. Jā, lai nezustu pati tauta kā tāda-asimilētos , vnk sakot neizmirtu.... pameklē google kuras tautas ir izmirušas lielu tautu ietekmē utml.

  Bet man vispār ir tāds variants, apvienojam visus zemes iedzīvotājus vienā cilvēku tautā vienā valodā un miers,...varbū pakarosim pret citplanētiešiem nākotnē, nevis viens pret otru

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51968 7 g  

  Lai pastāvētu tautas jēdziens ir nepieciešama vienota nācija, etnoss, kopīga pagātne, tiekšanās pretim nākotnei un svarīgākais - dzimtā valoda.
  Bez dzimtās valodas (ar svešādām - pieņemtajās cittautu valodām) nav vai ar laiku nebūs tautas un tātad savā ziņā tauta ir mirusi vai top mirusi, jo nav tās īsteno runātāju, saziņas iespēju un cilvēki nespēj ne par ko vienoties, tiem nav mērķu, nācijas, vienotas sabiedriski sociālās apziņas, līdz ar to nav vairs ne mazākās runas par vārdu - tauta.


  ( uff, aš piere slapja, nezinu kā tur ar tiem argumentiem vai kā, bet tā gudri gribēju pateikt)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system