Labākā atbilde

    1.  2 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529379 13 g  

    Nu laikam jau var - tik tāpat jau polismeņi var pienākt, paskatīties, un tā - diezgan nervus kutinoši.
    Ar tādiem neniekojos - nu un ja pa publisko ta labāk 200 g ierauju pa kluso i miers. Esu pat pie Brīvības pieminekļa to darijis

Atbildes

    1.  9 0

    Енот 8 (343337)631660 13 g  

    Protams driikst !!! ar draugiem kopaa un labo garastavokli ! nnu...un pec taam...kakut ko stipro...nu te ir cita History

    1.  3 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Pēc būtības vajadzētu drīkstēt.

    1.  3 0

    dzekinnjsss 3 (756)19 13 g  

    Visu var visur dzert, galvenais lai citi neredz :DDDD

    1.  2 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    ai kam vispār interesē tā dzeršana un pietam vēl kaut kādus bezalkoholiskos.
    ja nevar kārtīgi pielakties un iekrist gultā,tad nav vērts nemaz sākt.
    kur nu vēl principa pēc dzert kaut kādu bezalkoholisku alu,tad jau labāk lakt mangaļa minerāli.

    1.  2 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Kāpēc, lai nevarētu?? Var gan jau...

    1.  1 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    gan jau, ka jā

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system