Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 1

  courageblack 2 (418)27 4 g  

  uz personas vārda var arī īpašums nepiederēt. tev nevajag līst lietās kurās smagi izgāzīsies.

Līdzīgie jautājumi

 • Kur es varu apskatīties,vai konkrētais uzņēmums ir reģistrēts?
  uzņēmuma re''gistra maajas lapaa.  http://www.ur.gov.lv
 • закочив в рту на архитектора магистра, можно работать инженером? если присваиваемая профессия "Inženierzinātņu maģistrs arhitektūrā"
  работай,если сможешь найти подходящую работу
  на сегодняшний день я вообще смутно понимаю,как можно устроиться по специальности без опыта работы
 • Когда подаёшь заявление на регистрацию SIA, какие документы (dibināšanas līgums, statūti, dalībnieku reģistrs, paz.par juridisko adresi И Т.Д.) должен обязательно заверить нотариус?
  Учредителям нужно подписать необходимые документы и у присяжного нотариуса необходимо заверить подпись на заявлении. В большинстве случаев нужно открыть временный счет и внести деньги, необходимые для оплаты уставного капитала. Члену правления нужно заверить образец подписи у присяжного нотариуса.
 • kas nemantisks tev pieder?
  briviba...
 • Ja tev piederētu viss, kur tu to glabātu?
  Parex bankā
 • kas pieder tev un vieniigi tev?
  nu mana sirds ir tikai mana
 • Vai strīdos pēdējais vārds pieder Tev?
  esmu klusiņš,nogaidu,pasaku ko mīļu lai tam dusmu pūslim parādās smaids tad apliecinu un pierādu ka strīdam nebi pamata un nekādas taisnības :DDD
 • tavuprāt vai cilvēks var cilvēkam piederēt?
  Tu pats sev nepiederi, kur nu vēl kādam citam  
 • Vai nākotne pieder robotiem?
  Njuss, kā Tev teikt, pagātne, tagadne un nākotne jau pieder Lielajam. Lasot Tavu jautājumu kontekstā:"Vai roboti pārņems varu pār cilvēku?"
  Kā, piemēram, mums droši vien visiem labi zināmajā Gubernatora k-ga filmās "Terminator" un citās.. :) Ļoti interesanta un plaša tēma. Tehnoloģijas attīstās milzu tempos un pieaugošā progresijā. Scenarāiji var būt dažādi. Nedaudz oponējot Odium77 k-gam - man pat bail iedomāties, kas ir "sacepts" spec. kiberlaboratorijās, ja (piemēra pēc), mums tik mīļajās kastītēs, kas acu priekšā, ik sekundi notiek simtiem, tūkstošiem pašārtsējošu/labojošu procesu, un tai pat laikā, ņemot pret mums pat ZINĀMAJIEM sasniegumiem elektronikā/kibernētikā, šie Windowsi, Linuxi u.c. ir skaitļojamo kauliņu līmenī( un, kā savas smadzenes un pārējās organisma iespējas, izmantojam labi, ja 2..3..līdz 5%).  Jau pasen notiek dzīvu audu un sintētisku materiālu "krustošana'". Biokibernētika. Mikroshēmas/čipi ar dzīvu smadzeņu šunām. "Mākslīgais intelekts"... uhh- grūti atbildēt.  Cik man zināms, uz doto brīdi sistēmas spēj ne tikai sevi ārstēt, pašatjaunoties, bet arī pilnveidoties. Ja palasa fantastikas klasiku (Lielo, Vernu, Doilu u.c.), mēs varam novērot interesantu lietu - tajā laikā, kas šķita fantastika un itin bieži sabiedrībā izsauca ironiju, smieklus, skepsi, piepildījās pat daudz ātrāk, nekā tajos fantastiskas (it kā) romānos... Cilvēcei ir raksturīga tendence tiekties uz savu sapņu, fantāziju piepildīšanu un tā tas arī notiek. Vai piepildītais sapnis kādreiz neizštukos, ka tas divkājainais radījums, kurš izēdis un pied..is planētu, ir lieks un pienācis laiks "skatuvi" attīrīt cita uznācienam... nemācēšu atbildēt.
  Runājot par tautsaimniecību, tad tā JAU pieder robotiem, es personīgi neko sliktu nesaskatu, varbūt tas ir subjektīvi, jo manas intereses, pamatizglītība un skaistākie pilnbrieda gadi pagāja tiešā saskarsmē ar "augstas raudzes" tehnoloģijām. Ja palaidīsi apkārt skatienu pa savu istabu, gandrīz viss vairāk vai mazāk ir izgatavots ar robotu palīdzību. Roboti ir un paliks neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, bet nākotne, ceru, piederēs CILVĒKAM - DOMĀJOŠAM, RADOŠAM!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system