Labākā atbilde

  1.  0 0

  RedGun 2 (465)12 14 g  

  atkarīgs no cilvēka vienkārši tautā pieņemts ka veči ir trakaki pēc sexa un nepārtraukti to vēlas, bet sievietes mazāk to izrāda, bet tas nemaz nenozīmē to ka sievietes nevēlas sexu, iespējams, un tā arī ir jo daļai sieviešu sex ir vairāk vajadzīgs kā večiem, gadās visādi :) atkarīgs no katra individuāli, tapē domāju viss ir normāli un atbilde uz jautājumu ir ka gan vīriešiem gan sievietēm ir vajadzīgs intīms tuvums... mēs tak visi esam tikai cilvēki :))

Atbildes

  1.  0 0

  Calypso (37) 2 (463)15 14 g  

  Hmm nju man ir trakāk.. man dažkārt šķiet ka man sex ir vairāk vajadzīgs nekā manam vīrietim.. Tā šeit viss ir individuāli:)

  1.  0 0

  McJanis (24) 1 (237)3 14 g  

  Tas saistīts ar to, ka bieži vien veči vairāk plātās, bet beibes ja grib, tad to dara...ja ir ar ko to darīt, nevis plātās. :D Tamdēļ veču , it kā, gatavībai nemitīgi kniebties ir lielāka publicitāte, nekā varēšana.

  1.  0 0

  Lienacka (37) 3 (829)23 14 g  

  Pilnigi piekriitu :)

  1.  0 0

  gardners (71) 6 (15706)3414 14 g  

  Viņas par to tikai domā. Mīļās sievietes: Sievietei atdodoties ir jābūt jūtām vai mīlestībai,ja tā nav,tad šīs sievietes var pieskaitīt pie......... Vīriešus daba ir veidojusi savādāk, viņš nopurinās un pēc stundas ir viss aizmirsts. Un tas,ka sievietes lielās par saviem seksuālajiem piedzīvojumiem-nav normāli. Ar kādu bagāžu Jūs audzināsiet savus bērnus ???

  1.  0 0

  aggy (46) 1 (148)1 14 g  

  man arī bija tāda problēma, ka man gribējās biežāk nekā manam draugam (35 gadi) :( Viņš uzskatīja, ka pietiek ar reizi mēnesī un, ka visas sievietes ir m....., kurām vajag tikai vienu lietu no viņa. Un tas bija viens no šķiršanās iemesliem.

Līdzīgie jautājumi

 • Sievietēm! Ceru ka palīdzēs attiecībās :D
  hmmmm..interesants jums domu gajiens.bet varetu but ka pilniigi paties :)
 • sievietēm par 8??
  Es negribu, lai mana ideālā diena būtu vienreiz gadā - 8.martā..
  Es vēlos būt milēta un lutināta visu gadu, neatkarīgi no komerciālajiem svētkiem...
  Labi, ka mans cilvēks to zin, un mani nemīl 2 gadā - 14.februāri un 8.marta..:))=D
 • Sievietēm...vai
  A man jau vienreiz tā bija. :) Atšķirība tikai tāda ka tās nebija 15 un nebija garas. :):D Bija 3 vidēja lieluma rozītes. :) Vnk gāju pa ielu savās domās un pretī nāk puisis ar puķēm.. galīgā neģīmī, izbesījies.

  Iedeva man puķes ar tekstu:"Par skaistām acīm... bet manējā neatnāca." Mājās tā arī teicu, ka man pa celjam vnk iežmiedza rokās kkāds pilnīgi nepazīstams cilvis un viss. :)
 • Par tām sievietēm..
  Nu viņām vismaz ir iespēja izspiest savu padušu masu, bet ja vīrietis gribētu padižoties ar lielu izspiedumu bikšu priekšpusē, tad viņam gan nebūtu, no kurienes to masu paņemt
  A ja kas, tad jūs - vīrieši - paši izprovocējat tos skuķus izspiest krūtis no nekā, jo vienmēr pastiprināti pievēršat tām uzmanību un katrs otrais saka, ka sievieti vērtē pēc viņas apaļumiem, tāpēc viņas cenšas kā var kaut ko iekrāmēt savā dekoltē
 • sievietēm...
  Ne vairāk par 12 cm. :) Ja ir vairāk, tad var vnk kājas sabeigt un galvu nolauzt.:) Pārvietoties ir velnišķīgi grūti un var arī krampji saraut pie lielākas pārpūles. :)
 • sievietēm...
  Tikai paketes, jo tās ļauj ādai elpot, vieglāk nomainīt, tās ir higiēniskākas un labāk uzsūc šķidrumu, bet tamponi nevar tik daudz uzsūkt, tie vienkārši neļauj šķidrumam tecēt tālāk, bet kad tos izņem, tad izgāžas ārā viss, kas bija sakrājies iekšpusē pirms tampona.
 • Sievietēm!
  Man nav problēmu ar viņiem sadzīvot, bet atradināties no viņu valkāšanas gan sāku.. :):D uz ziemu dodu priekšroku šortiņām, kam uz dupš atņirgti zobi uzzīmēti. :):D

  Jaut. tev - nespiež visas apenes, kad ieliec savu mantību iekšā??? :):D Kurš izmērs tev bikšelēm?? :)D: Arī 42??? :):D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system