Atbildes

  1.  0 0

  M0RFIJS (38) 4 (1244)24 15 g  

  Tikai nevajag tagad piedēvēt visiem vīriešiem bezjūtību.. Tas, ka vīrietis skaļā balsī nedīrā savu rīkli, lai sasniegtu brīvās ausis, kuras tad piepilda ar visādiem mīlestības stāstiem, vēl nenozīmē, ka viņš ir bezjūtīgs koka gabals. Varbūt viņš vienkārši lieku reizi paklusēs, nevis pazunēs pa visu pilsētu, cik viņam labi vai sūdīgi dzīvē ir klājies.

  Ja šis jautājums jāsaprot - bezjūtība=sāpināšanu, tad jāatzīst,ka visi ir vienlīdz vainīgi. Nav jau tā, ka jūs, sievietes, esat baltas un pūkainas, kā arī bezgala iejūtīgas. Domāju, ka visiem ir zināms fakts, ka mūsu sabiedrībā ir arī žagatas, kuras krīt uz visu, kas ir spīdīgs ... materiālistes... lūk, pajautā viņām, cik viņas ir jūtīgas?! Neticēsi, bet šo žagatu skaits ir stipri palielinājies un turpina pieaugt... Tāpēc nevajag tagad teikt, ka vīrieši bezjūtīgi...paskatieties pašas uz sevi no malas... ko jūs apspriežas, par ko sapņojat... vai tik tas nav princis baltā zirgā (oi,atainojos, BMW)... sāk neapmierināt tas, ka jūsu visas iegribas netiek piepildītas, sāk laist pa kreisi...tad kur šeit iet runa par kaut kādu iejūtību?

  Vēl variants - pašas izprovocē, ka jūs paņem priekšā. Jā! Nu es nezinu, vai stipri īsi svārciņi un tikko apsegta naba vīrietim liek domāt par nopietnu attiecību uzsākšanu ar šo meiteni. Nu un tad baigi sāk visas sūdzēties, ka redz seksuāli uzmācoties, ka pašas to negribēja. Man liekas, ja jau negrib, tad vienmēr var pateikt nē un aizbēgt, jo ar paceltiem svārciņiem ir ātrāk skriet nekaa ar nolaistaam bixeem..

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)411 15 g  

  Vai tiešām mūsdienu sievietes ir tik jūtīgas.?

  1.  0 0

  deathly 4 (1735)28 15 g  

  Vai tiešām 'pastāv tāds dalījums - mūsdienu bezjūtīgie vīrieši un jūtīgās sievietes?!

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 15 g  

  Cilvēki ir dažādi, bet patiesībā esmu dzirdējis to, ka mūsdienās vīrieši kļūstot jūtīgāki nekā agrāk

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3643 15 g  

  visi nav tadi,ir ari loti labi viriesi

  1.  0 0

  mierss (42) 5 (2568)26 15 g  

  tas ir pilnigas mulkibas

  1.  0 0

  mezone (51) 5 (2739)27 15 g  

  Man arii taa kaadreiz likaas,bet tas taa nav.Vinji vienkaarshi neizraada savas juutas.

  1.  0 0

  kaagribi (63) 6 (15341)237 15 g  

    Kāpēc tāda nekonkrētība!!!??? Cik??? Saistībā ar ko??

Līdzīgie jautājumi

 • Bezjēga - kāda tā varētu būt?
 • Kā kļūt bezjūtīgam un bezsirdīgam?
  Es ar to gribētu zināt. Aktīvi meklēju atbildi nu jau kādu gadu. Ja uzzini, paziņo man. ;)
 • Kā var kļūt par bezjūtīgāku riebekli?
  Nu. ļoti cītīgi skalojot sev smadzenes, principā.
  Visas emocijas, morālas normas, jūtas (līdzjūtība, simpātijas, atbildība u.tml.) ir veidotas mūzu apziņā, un, ja labi grib, to var apgāzt, līdz ar to kļūt bezjūtīgākam. Vienīgais nezinu kā ir ar to atpakaļceļu.
 • Kura ir bezjēdzīgākā profesija?
  deputaats :D:D:D
 • Vai jums nesčiet kad jūsu eksistence ir bezjēdziga?
  Gribi pārliecināties vai no Tavas eksistences ir jēga? Izslēdz mobilo telefonu, nelasi ne e-pastus, ne citus draņķus, īsāk sakot - atslēdzies no visiem uz nedēļu vai divām, tad paskaties visu to, ko pirmīt nosaucu, ja tur būs kaut viena sms/vēstule no kāda cilvēka, kurš jautās kautko no sērijas "kur esi pazudis? ko dari? kādēļ nevaru Tevi sazvanīt? utt.", tātad, kāds par Tevi uztraucas. Tālāk seko loģiskā ķēde - ja uztraucas, tātad Tu neesi vienaldzīgs, kas nozīmē, ka ir vismaz viens cilvēciņš, kuram Tu nozīmē daudz.  
 • cerēt uz neiespējamo ir bezjēdzīgi?
  ja tu tici, ka tas ir iespejams un ja apzinies ka tas nav iespējams, bet tomēr ceri tu nonāc prāta un sirds pretrunās ........ galējā robeža šizofrenija.....
  ja tu tici, tad dari visu iepējamo visu atkarīgo no tevis lai tu piepildītu savas vēlmes. Ja tu redzi ka no pieturas atiet autobus un ceri ka skrienot uz nākamo pieturu tu viņu panāksi , tad tikai skrienot uz nākamo pieturu tu redzēsi panāksi to vai nē.....un var izdarīt secinājumus =PIEREDZE= MĀCĪBA....
 • Jūsuprāt viss bezjēdzīgākais ko rāda pa TV?
  reklamas...
 • kāpēc pastāv bezjēdzīgas adreses?
  daļa ir tāda, kāds izdomā vot taisīšu baigo labu, pelnīšu ļimonus. Tad nu iesāk, un pietrūkst uzņēmības, vai kādu citu apstākļu dēļ pasākums paliek sākuma stadijā, tad nu tāda arī paliek. Vēl iemesli tādām lapām var būt ka kāds vnk sāka būvēt lapu, bez domas un tamlīdzīgi, un pietika tikai priekš sākuma stadijas. vēl arī skolnieki mācoties taisīt mājas lapas saražo kaudzi ar iesāktām lapelēm.
 • ar wējdzirnawām ir bezjēdzīgi cīnīties???
  kpc? uzlaid kko virsū un lieta darīta.
  ar kko domāta smagā artilērija.
 • Kāpēc tā ir, vnk sēdi un saproti ka dzīve ir čista bezjēdzīga?
  laikam jau visi, kas kaut reizi dzīvē aizdomājas par savu eksistenci, sāk meklēt to dzīves jēgu.
  parasta lieta.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system