Atbildes

  1.  1 0

  Lucija (62) 5 (2579)126 14 g  

  Pat darbā tas ir bezjēdzīgi.Diemžēl.Nemīlu strādāt ar priekšnieci sievieti.

  1.  1 0

  viizija 4 (1651)38 14 g  

  ja njem veeraa ,ka sievietes ir no Veneeras ,bet viirieshi no Marsa,tad mulkjiigi vispaar ir pieraadiit kaut kaadu taisniibu ,jo taa ir katram sava....tas pats arii ar logisko domaashanu...cik nu kuram tas IQ ir tik ir....

  1.  0 0

  mezone (50) 5 (2739)27 14 g  

  Es vispār nesaprotu,kāpēc jāpierāda sava taisnība.Ja man ir taisnība un viņš netic  ( un otrādi ),tad tā ir viņa/s problēma.

  1.  0 0

  Skaidrais (38) 5 (3899)127 14 g  

  Ja man patieshaam ir taisniiba, man nekas nav jaapieraada. Ja taas ir darba attieciibas, tad gan ir nepiecieshams savu taisniibu pieraadiit, lai nesanaaktu shmuce. Bet sadziivee.. katram tak ir sava taisniiba..

  1.  0 0

  incz 5 (4164)38 14 g  

  pirmkārt, ja taisnība jāpierāda tad, tā kļūst par pustaisnību!
  otrkārt, ir sievietes, kas arī kaut ko sajēdz un kurā arī ir loģiskā domāšana!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai Tu vmn centies pierādīt savu taisnību?
  Tikai tad, ja zinu ka man ir 100% taisniiba un mana taisniiba kaut ko maina. Neesmu no tiem, kas taa vien lien visur paareejos paarliecinaat par sava viedoklja pareiziigumu, bet, ja vajag, protu pastaaveet par savu taisniibu.
 • kā tu risini konfliktus?mēģini pierādīt savu taisnību?
  Ne vienmēr- ja otrs cilvēks ir nepiekāpīgs auns, tad neiešu bojāt nervus un pierādīt taisnību- lai jau domā, ka gudrākais! :D Taču iespēju robežās cenšos pierādīt, ka man ir taisnība. :)
 • Parādi kriptozooloģisku būtni?
 • Kā izārstēt pataloģisku melošanu?
  cik zinu un cik ir novērots,tas nav ārstējams.Varbūt var ierobežot,bet arī ne katram.
 • Jūs bieži draugi pamodina uz ko neloģisku?
  Drīžāk es piedāvaju visādus tizlumus -))
  Bet šad un tad patizloties arī ir labi -))
 • Zinat kādu astroloģisku apskates objektu Latvijā?
  hmm astriologija man asociejas ar zvaigznem... es no zvaigznem  varu atrast ta uz atro greizos ratus taka vari skatities  uz tiem
  :D
 • Vai vari nosaukt kādu dogmu vai reliģisku doktrīnu?
  Dogma -
  Director:
  Kevin Smith
  Writer:
  Kevin Smith
  Stars:
  Ben Affleck, Matt Damon, Linda Fiorentino | See full cast and crew »

  Doktrīna
  Romas katoļu ticības mācības avots ir Bībele un Baznīcas svētā tradīcija (baznīcas koncilu un pāvestu lēmumi, baznīcas tēvu darbi, liturģiskās grāmatas). Doktrīna ir pamatota katoļu filozofijā, kur līdz 13. gadsimtam vislielākā ietekme bija Augustīnam, bet pēc tam – Akvīnas Tomam. Pāvesta Leona XIII enciklikā “Aeterni patris” (1879. g.) tomisma modernais variants – neotomisms ir pasludināts par Romas katoļu baznīcas oficiālo filozofiju. Baznīcas reliģiskā doktrīna formulēta Apustuļu ticības apliecībā un nostiprināta Kanonisko tiesību kodeksā (1917. g.). Mūsdienu Romas katoļu baznīcas pozīcija balstās uz doktrīnu par dievišķo atklāsmi (Dei verbum), kas tika akceptēta Otrajā Vatikāna koncilā, kā arī citām koncila laikā pieņemtām doktrīnām. To vidū, piemēram, ir Dogmatiskā konstitūcija par baznīcu (Lumen gentium), Deklarācija par attieksmi pret nekristīgām reliģijām (Nostra aetate) un Dekrēts par baznīcas misiju darbību (Ad gentes divinitus).


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system