Labākā atbilde

  1.  1 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 2 g  

  Man arī sanāk 90. un 2000. gadi. Arī 80.gadi. Bet vienmēr ir paticis roks,ne pārāk smags metāls,gotiskai un citi līdzīgie.Reps arī nekad nav paticis.Un no popsīgajiem,daži atsevišķi gabali.

Atbildes

  1.  1 0

  GucciR 6 (12256)4621 2 g  

  Tā pusaudžu gadiem pārsvarā ir klausīts Reps, Hip-Hop (70% ), daļa bija arī pop dziesmas un citas.
  Pašlaik arī Reps patīk joprojām, Bet daudz klausos visādus instrumentālus gabalus, ķeltu mūziku, kādus awesome vijoles gabalus utt. Nu tādus interesantus gabalus atlasu.
  Ja, vēl pusaudžu gados popmūziku varēja klausīties, tad tagad nevaru klausīties pilnīgi to Top kas tagad ir.
  Nekad nav paticis Roks, Metāls utml., Šļāgeri

  1.  1 0

  Izredzetais (26) 6 (11647)2411 2 g  

  viss sākās ar roku. Tad viss pargāja uz klub muziku, jo mazāk vardu jo labāk. Tas ilga jau ilgāku laiku. Tad ļoti iepatikās reps, jo veljoprojām bija sirdij mīļais bass, bet šoreiz ar visu cilvēka balsi. Pec tam pargāju uz balādēm. Gan latviešu, gan citu valstu. Tagad kautkā vairāk uz balādēm, bet tā principā es veljoprojām esmu fanāts tiem visiem stiliem. Kad aizeju ciemos var likt vienalga ko, jo kautkas man tomēr tajā dziesmā.

  Tik tīras parodijas, muļķošanās vai dziesmas kas sastāv tikai no dumjas lamāšanās man nekad nav patikušas. Nevienā vecumā. Domā ka nepatiks nekad.

  1.  1 0

  Odium77 7 (44056)3412 2 g  

  pirmsākumi neskaitās, bet sāku ar deju mūziku (patika, kas superFm topā bija), tad pievērsos metālam (metallica, sepultura utt), tad panesās doom, gothic, paralēli arī industrial, vēlāk arī new. Vēlāk iepatikās trance, techno, kam sekoja techtrance, dubstep, kaut kas no hausa paveidiem. Un tagad jau sarežģīti stilus nodalīt, bet daudzos varu atrast ko labu.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system