Labākā atbilde

  1.  0 0

  wix 6 (10846)3336 14 g  

  Laikam esmu nenormāls... :) Man tomēr šķiet, ka tā ir maucība...!
  -Nup varbūt, kāds to poparilizē, kā personas brīvību... :))
  Man tas nešķiet normāli, atdoties kādam tiko šo satiekot...
  -citiem intīmi sakari nav nekas īpaš... Nup sorry... me pie tādiem nepieder... :P

Atbildes

  1.  1 0

  Kindra 6 (15918)228 14 g  

  kjip mauciski?
  es taa nedomaaju, jo pashai ir bijushi viena vakara sakari.

  1.  1 0

  Mamaa 3 (718)23 14 g  

  Viss ir baigi ok, ja vienas nakts sakaru "piekopēji" ir brīvi kā putni un ja viņi to dara tikai tapēc, ka ES tā gribu, UN ja visi iesaistītie apzinās, ka tas ir TIKAI vienas nakts sakars! Ja tas notiek paralēli krāpjot kādu citu - tas nu nemaz nav feini!

  1.  0 0

  Didii80 3 (980)27 14 g  

  Ir gadījies. Manuprāt ir OK, ja esi vientuļš, ja nav patstāvīgu attiecību, ja nevēlies nopietnas attiecības.
  Tas ir mau****, ja ielaidies wienas nakts sakaros tad, ja esi precējies vai arī Tev ir it kā stabilas, ilgstošas attiecības, dzīvo kopā ar kādu.

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4414 14 g  

  Pirmkaart,ja biji domaajusi mauciiibu, tad vajadzeeeja rakstiit taaa ir (nevis tas ir), otkaart, es neteiktu,ka ir pienjemami,tachu mauciiiba taa arii noteikti nav...katrs dara,ko vien veeeelas....un tas,ka es shodien uzskatu kaut ko par pienjemamu esam vai neesam neko nenoziiimee....

  1.  0 0

  kaagribi (62) 6 (15341)237 14 g  

  Forša izklaide:)

  1.  0 0

  laima1000 (30) 6 (15164)3316 14 g  

  jaa ir pienemami,neuzskatu taas par maukaam

  1.  0 0

  angrines 5 (2612)139 14 g  

  viss kas ir dabīgs ir pieņemams, izņemot krāpšanos

  1.  0 0

  Evisa 8 (138674)420111 14 g  

  Nu ja neviens no tā necieš un netiek krāpts, tad tā ir katra cilvēka brīva izvēle - nodoties vienas nakts sakariem vai nē.

  1.  0 0

  mezone (50) 5 (2739)27 14 g  

  Taa nav mauciiba un domaaju,ka ja pat ir viirs ( un noteikti zinu,ka vinjsh kraapj  ),jo ideaalas gjimenes nav.

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2627 14 g  

  Kādreiz laikam tā gribās, bet ja vis mūž tikai tā, ja arī ir ģimene, tad jau es sāku domāt, ka tā tik tiešām ir maucība.

  1.  0 0

  kamene 4 (2406)37 14 g  

  A kapēc gan ne.Tas viss ir normāli,jo nav nekādu saistību.

Līdzīgie jautājumi

 • vai vienas nakts intimi kontakti ar sievieti Jums skjiet pienjemami ?
  Eh... vajadzētu izmeiģināt... ;)
 • vai tev ir bijuši vienas nakts sakari???un ja tā tad cik??
  nē,jo neatzīstu
 • wienas un tās pašas sejas,mūs te laikam wisus uz abu roku pirkstiem war saskaitīt???
  Jā, bet kas tur slikts? Mēs esam labs un tuvs community's. Neviens (gandrīz) nevienu neaprunā. Mēs te lēnām paliekam par labām paziņām, uzzinām vairak par visiem. Es var upeimēram par daudziem jau kaut ko pastāstīt. Diez vai tas ir tik slikti.
 • Kapeec tik biezji tiek atkaartotas wienas un taas pashas kljuudas???
  Tapee, ka cilweeks domaa - shoreiz es nekljuudiishos, bet aiziet un kljuudaas taapat!
 • Kada Jusupraat ir visbiistamaakaa profesija?
  ja godigi, ta Taveja ir diezgan biztama, tobiw taksometra vaditajs :)
 • kas jusupraat dziivee ir viss svariigaakais?
  Gimene....JUa buus gimene tev jauka,miilosha un saprotosa tad izkulsies no visaam chezaam ko skarbaa dziive jums pasniedz
 • kaada jusupraat ir nezeeliiga anekdote???
  Dārgā omīte! Man liels prieks, ka sakarā ar manu slimību, mans draugs atļāva man uzrakstīt tev vēstulīti. Mums šeit iet ļoti jauki. Draugs Ringo sit mani tikai reizi dienā. Gadās arī ka nesit vispār. Es viņu ļoti mīlu, jo viņš ir liels un muskuļains. Viņam ir jauki draugi. Viņi parasti nāk paskatīties uz mums, kad mēs ar Ringo spēlējam "dzeni un āliņģi" - man ir āliņģis, bet viņam dzenis! Jauka spēle. Vakar mēs svinējām manu dzimšanas dienu. Ja tu zinātu cik tas ir jauki, ka man jau ir 12 gadi! Es jūtos liela. Man jau krūtis arī parādās. Viena gan ir tāda švakāka. Ringo mani par to vienreiz sasita un teica lai audzējot lielākus! Es jau cenšos oma, bet vai tad to var ietekmēt? Ringo draugi mani vienreiz pārsteidza piesienot pie gultas ar platām kājām un bāžot man tur iekšā visādas konfektes. Es viņas pēc tam apēdu. Vispār viss tas bija tik jautri. Man ļoti kutēja... Tagad es sēžu viena pati, jo vakar Ringo piezvanīja kaut kāda sieviete un palūdza uz nedēļu aizbraukt pie viņas padzīvot, jo viņai visu laiku sāp galva. Ringo ir tik labs un sirsnīgs. Viņš neatteica un tagad viņi abi aizbrauca uz siltajām zemēm, lai viņa izārstējās. Man tās sievietes ir žēl. Viens Ringo ienaidnieks (ļoti nelabs zēns) centās man vakar kaut ko izstāstīt par pedofīliju. Kas tā tāda ir? Viņš teica, ka Ringo ir pedofīlis. Tas ir labi vai slikti? Bet man vienalga, es viņu tāpat mīlu. Vienu dienu mani aizveda pie ārsta, lai kārtējo reizi uztaisītu man abortu. Es nezinu kas tas ir. Baigi interesanta sajūta. Sākumā man nepatika, bet tagad tas mani priecē un vismaz reizi mēnesī tur aizeju. Es gan nezinu kāpēc Ringo mani tur ved, bet es viņam uzticos. Vasarā man laikam būs bērns. Es viņu gaidu. Ringo man uzdāvināja sunīti. Viņš ir tik smuks. Tev noteikti patiktu. Viņš jau ir vecs, knapi staigā, bet es viņu mīlu. Arī tas ka viņš man visu laiku kož nav slikti... Zini, es tev atklāšu... Tas sunītis ir vēl aktīvāks par Ringo. Mums ir bijis tik jautri divatā. Viņam gan dzenītis ir mazāks, bet ātrākas kustības gan. Labi mīļo omīt. Ceru ka arī tev iet tik pat labi kā man. Sargi savu veselību. Vasarā varbūt atbrauksim abi ar Ringo, jo viņš gribot tevi satikt un nožmiegt. Tas tev noteikti patiks. Viss ko Ringo dara vienmēr ir jauki. Cerams, ka tu zini ko nozīmē nožmiegt, jo es godīgi sakot nezinu... Ar mīļām bučām...
  Kaķīts mans, kaķīts mans. Melns bez baltām ķepiņām, acu nav, ausu nav. Vairs nekad viņš neteiks ņau. Astes nav, pulsa nav, viņš sen sācis smirdēt jau! Pretīgi ne?
 • kaada jusupraat ir vislabaakaa telts??????
 • kaads jusupraat izskataas smuks sieviskis ?
 • Kas ir sakari.?
  Amorāla saruna pa telefonu.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system