Labākā atbilde
Atbildes
-

-

-
0 0
melis26 7 (46902)4876 17 g
vienmēr labi būtu,ja būtu labāks.....cilvēkam tāda daba,ka visu laiku maz un maz....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

| Jautājumi: 1280292 Atbildes: 8812572, Dalībnieki: 370171 |



melis26 7 (46902)4876 17 g
vienmēr labi būtu,ja būtu labāks.....cilvēkam tāda daba,ka visu laiku maz un maz....




