Labākā atbilde

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Atim Auzānam un Daugavpils korim.  

Atbildes

    1.  2 0

    raikina31 (49) 6 (9982)2628 17 g  

    Atim Auzānam, jo par Olgu esmu gana daudz slikta atklausījusies par viņas un viņas kora attieksmi pret citiem koriem,
    bet Atis Auzāns ar kori ir foršs arī pret citiem un mērķis kur novirzīt vinnēto naudiņu ar ir cēlāks

    1.  1 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    Atim Auzānam un Daugavpils korim.
    Jau no paša pirmā raidījuma fanoju par viņiem.

    1.  1 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Tiiko jautāju! :D Protams, ka Atim Auzānam un Oranžajam Daugavpils korim! :)

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    labākajiem....Lielvārde

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    neskatos to sviestu, tpc pat nezinu kas tur notiek.
    veiksmi pataupīšu velākam laikam :))

    1.  0 0

    Elizalinda 5 (3168)521 17 g  

    pati sev. man tā jau neveicās. labāk man.  

    1.  0 0

    waterlily 4 (2256)926 17 g  

    Atim Auzānam  un D-pils korim viennozīmīgi,lai Kalkūnu, bērnu bāreņu aprūpes centram varētu ierīkot visas bērniem nepieciešamās ērtības un radītu vēl lielāku mājīgumu ;) !!!

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    esmu par Daugavpils kori.. vnk vinjiem arii taa nauda vairaak vajadziiga nekaa Olgai.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system