Labākā atbilde

    1.  0 0

    Sincha813 7 (22241)3512 18 g  

    Ar vienu=]
    tajā brīdī likās, ka viņš to pelnījis..
    Un no mammas puses bija noteikums, ja gribu katru vakaru kkur braukt ar sarkano BMW...
    tad viņa grib iepazīties ar šoferi un zināt uz kurieni braukā viņas 17gadīgā meita
    tā nu lūk,iepazinās viņi abi....
    tētis nē!!!
    Viņš protams ar Savu runas mākslu mammu apbūra tāpat, kā ik vienu citu.....

Atbildes

    1.  1 0

    bizixss (41) 6 (5389)139 18 g  

    ar vienu viirieti esu iepaziistinaajusi savu mammu,un ar to pasu esu kopaa.

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419185 18 g  

    Ar abām. :)

    1.  0 0

    K-D 4 (1054)29 18 g  

    ar vienu dzuudi..!

    1.  0 0

    milulite20072 3 (791)26 18 g  

    ir tikai viens vienigs ar kuru un tas laikam arii ir tagadejais,, bet es to nebiju palanojusi.. sanaca nejausi satikt mammu uz ielas kad bijam kopa tad jau vairs nekas cic neatlika ka iepazistinat..

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Tikai ar vienu, un to nožēloju, jo drīz pēc tam ar viņu izšķīros, un kopš tās reizes vairs ne ar vienu neiepazīstinu - vecāki ir par viņiem informēti, bet klātienē neiepazīstas. Galu galā man taču jābūt ar otru pusīti kopā, nevis vecākiem!

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    nevienu

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439314 18 g  

    divām vena gadijās netīšām!

    1.  0 0

    Slikta1s (35) 4 (1787)311 18 g  

    em es pagaidam nearvienu... :D

    1.  0 0

    snow-wolf1 6 (6142)2745 18 g  

    nearvienu !!

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    tikai ar vienu

    1.  0 0

    sulnce 6 (8350)1311 18 g  

    ar 2 pusitem...un domaju ka driz bus tresa..))

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    nevienu :D
    nav bijis tik nopietns neviens...

    1.  0 0

    sievina_17 5 (2859)315 18 g  

    ar vienu,ar to ar kuru arī precēšos...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system