Labākā atbilde
-
2 0
Odium77 7 (43719)3419 14 g
ar to ka pagātni neizlabot. ķip izlietu ūdeni nesasmelsi. bet nākotnē var notikt viss ko vien vēlies.

Atbildes
-
3 0
Ciepanick (46) 6 (14054)3542 14 g
ar to ka rītdienā ir cerība,atšķirībā no vakardienas,kur tās vairs nav.

-
2 0
DrDestroy 7 (81057)4855 14 g
Otrādi. Pagātnē viss ir svaigs un šmaugs, nākotnē izjāts un izļurkāts.

-
2 0
likky666 7 (27714)31026 14 g
Tu, dzīvodams šodienu vari mainīt rītdienu. Tev nebūs dzīvot pagātnē. Pagātne ir mūsu skolotājs. Pieredzes templis, bet nākotne ir audekls uz kura tu šodien ar krāsām mālē. Ja uzgleznosi ko skaistu, rītā priecāsies par sava darba augļiem un gūsi citu atzinību, bet ja tu šodien noslinkosi vai audeklu saplēsīsi, tad iespējams, ka rītā piedzīvosi draņķīgāku dienu nekā kādu no tām , kas bija pagātnē. Taču atšķirībā no pagātnes, tev ir šodiena, lai nākotnē tu visu varētu mainīt. Tev ir šī minūte, šī sekunde, lai nākamo padarītu vēl labāku.

-
1 0
Sarma 6 (7773)226 14 g
Rīt vēl redzēšu pasakainu saullēktu, dzirdēšu lakstīgalas dziesmu un ieklausīšos jūras šalkās.
Nākotne man sniegs tik daudz jauna un neparasta;tik jāprot izdzīvot katru minūti!
-

-

-

-
0 0
willx (61) 6 (17306)3730 14 g
cerība rīt neuzkāpt uz veco grābekli, bet vakar bij noteikti sāpīgi

-

-
0 0
SensLietotajs 6 (10105)411139 14 g
Ar neko, tieši otrādāk nākotne ir sliktāka, bet pāgatnē viss bija ok.

