Labākā atbilde

  1.  0 0

  sandrinja33 3 (703)25 16 g  

  gaidi nākamo dienu ;)

Atbildes

  1.  0 0

  Lyteo (35) 5 (4207)413 16 g  

  Es dzirdēju ka otrā pusē mājas durvīm arī ir dzīvība...

  1.  0 0

  sabrina19 (38) 5 (4248)1318 16 g  

  Nu tad tev atliek vienīgi uzdot jautājumus. Skatos, ka tu jau to cītīgi dari :)

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3918 16 g  

  suuti zinjojumus :)

  1.  0 0

  marmelaade2 3 (787)27 16 g  

  lieto zinjojumus!

  1.  0 0

  zveerinjsh 6 (6303)139 16 g  

  uzdod jautājumus!

Līdzīgie jautājumi

 • ko darit,ja tavs atbilžu limits ir beidzies?
  Iegūt nākamo līmeni lai palielinātu limitus vai gaidīt līdz jaunas dienas sākumam
 • Atbilžu vērtēšanas limits izsmelts!
  A man limits vēl ir palicis, varam noslēgt darījumu - es tev gludinu kreklus, a tu man palīdzi iztērēt limitu
 • Ko lai dara? (Tavs dienas atbilžu limits ir izsmelts.)
  tapē ka zeme apaļa
  un vēl zaļa zāle  Staz 5.līmenis (4006) 40min. atpakaļ      0 0
  Atbildēt. Man nav ko jautat irciešiem.    
 • ja jums ir beidzies atbildēshanas limits un sāk parādīties interesanti jautājumi - jūs besijaties ārā? :)
  pamēģini fiksi reģistrēties ar citu niku! būs ,,otra porcija"! :)))
 • Šaize, man beidzās atbilžu limits, man bija tik daudz ko Jums teikt... Vai nav netaisnība - gribu parunāt, bet man liedz šādu iespēju? (Kā paliek ar Satversmi un brīvību izteikties?)
  Paprasi lai piešķir kādas 10 no manējām...Es prasti tik daudz neizlietoju,kā atļauj līmenis.
 • Toletes papīrs beidzies.
  ...vajag tikai autobusa biletiiti...  un man nav jaaskaidroo.. kaa riikoties!! a?
 • Vai jums ir bijis interneta romāns? Un ar ko tas beidzies?
  taadi notiek regulaari:Dpat interesanti dazreiz palasiit ko atraksta kaads per vers viirietis gados:Dar ko tas beidzies?nu nearko dziivee jau nesatiksos ar taaadiem.
 • Kā vīrietim ieskaidrot, ka tiešām viss ir beidzies???
  Pazemojot! Kāmēr vīrietis zemojas sievietes priekšā bez lieciniekiem, tas ir kā pīlei ūdens, palūdzās, paraud, izlūdz..., bet no tā nekas nemainās. Ir indivīdi, kas to spēj darīt arī publiski, demonstrējot, cik daudz viņš spējīgs panest savas lielās mīlas dēļ,( viņam tas pat sagādā baudu) savās acīs iztēlojoties , ka ir varonis. Jā, un daudzu acīs viņš tāds arī izskatās.:) Ne tik reti redzam līdzcietīgās draudzenes, kas šīm šķietamajām nelaimes čupiņām skrien pakaļ, aprūpē un apčubina, jo redz kā viņš cieš, drīzumā kļūstos arī par cita veida mierinājumu. (Tas ir veids, kā var puisim palīdzēt draudzenes, bet labi apzinoties, ka agri vai vēlu viņš aizies, jo jūtas nav balstītas uz patiesiem pamatiem) Un tā puisis pamazām atslābst no savas apsēstības, jo ir uzradusies cita, kura dara visu, lai būtu labāka par to nelieti, kas nabadziņu tā spīdzinājusi.:)) Eh, konkurece dara brīnumus:))!
  Ne velti ir teiciens, ka mīlestība ir soli attālumā no naida. Ir veidi, kā vīrieša pašcieņu var iznīcināt, nostādot viņu pārlieku muļķīgā situācijā, kad publikas priekshā viņš kļūst apsmiekla vērts un nu jau vairs ne varonis savās acīs. Vīrietis baidās būt pazemots. Sievietes jau samierinājušās ar pakļautības lomu, tomēr smagi pārdzīvo. Bet vīrietis to ienīst. Naids spēj radīt citas emocijas, bet dažkārt tās ir vieglākais ceļš pret apsēstību, jo ir vienlīdz spēcīgas savā enerģētikā. Tas spēks un domas, kas lika vīrietim būt apsēstam ar konkrēto sievieti, pāroganizējās jaunu izjūtu apgūšanā. Kā likums , tie ir vāji vīrieši , tāpēc viņi meklē savā izredzētajā spēku. Vājums ir nepievilcīgs, visās savās izpausmēs.
  Tam visam ir briesmīgas sekas, turklāt abām pusēm. Bet var arī samierināties ar cieņas apliecinājumiem. Var ļaut sevi mīlēt, jo kas gan tur slikts? Tikai neaizmirstot saglabāt distanci. Tas jau arī ir apliecinājums tam, ka vīrietis tiešām ir mīlējis un īsti. Labākais risinājums, manuprāt ir spēja saglabāt cilvēcību, sapratni un cieņu, neaizskarot jau tā sāpīgas stīgas. To var, bet līdz tam jāizaug.:))
  Nenobriedis prāts savu sāpi metīs uz āru, liekot otram ciest - liks ciest otram par savām kļūdām, jo tā ir vieglāk apklusināt sirdsapziņu. Garīgums spēs samierināt kaisli ar alternatīvu būt šim cilvēkam blakus, kaut neklātienē, bet saglabājot visu to ,kas bijis, kas ir... Tikai samierinot otra sāpošo dvēseli, mēs spējam atlaist. Ir nepieciešams laiks un dialogs, un ļoti nopietni iemesliem. Galu galā ,pavaicājiet sev, kas ir mainījies? Es taču esmu mīlējis šo cilvēku, vai ļāvis sevi mīlēt, vai vienkārši pieļāvis tuvību? Tātad, esmu daļēji līdzvainīgs un arī atbildīgs. Vīrietis nekad neiegūs sievieti bez viņas piekrišanas (Te nerunājam par vardarbību). Kas ir bijis tas, kas sievietes domas ir mainijis????
 • Bērnu laiks sen jau beidzies, ko jūs šeit vel darat?
  Atradusies te pieaugusī...
 • Ko darat, kad mājās beidzies tualetes papīrs?
  Parasti ņamam lielo iepakojumu. Situācija tiek kontrolēta.
  Bet ja nu kas! - Izmantosim plēšamo virtuves dvieli! Vēl labāks!  
  Ja arī tas izbeidzies,  var ari pa vecai modei avīžlapu šuk -šuk, Bet ja galīgi un absolūti nekā! Vot tad ir "auzas"!  Puspietupienā , stīvam kājām uz dušu/vannu! :D A ko citu - kreklu tak uz sevis neplēst!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system