Labākā atbilde

    1.  1 0

    norinja 6 (7167)138 14 g  

    uz diviem cilvekiem ap 200 LVL

Atbildes

    1.  0 0

    KAPUHA_CMUPHOBA 6 (12632)21335 14 g  

    100-150 :P

    1.  0 0

    Kashke 3 (786)47 14 g  

    daudz... vienā reizē tā normāli iepērkoties ap 15-20 Ls... bet pa mēnesi grūti teikt

    1.  0 0

    agapimuu 6 (18082)3939 14 g  

    es neesmu no tiem cilvekiem kas biezi iet uz veikalu...jo man nepatik tas rinas un laika ari nav kad iet..tapec man uz partiku ekonomejas bet neesmu rekinajusi cik daudz gala iznaks...

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)420115 14 g  

    Gandrīz 200ls, jo ģimenē esam 3 cilvēki...

    1.  0 0

    snoop (34) 4 (1631)420 14 g  

    uz 2viem cilvekiem- 240 eiro =]

    1.  0 0

    papy_00 (32) 4 (1586)26 14 g  

    kamer esmu skola,50ls majas jau vecaki lai doma!

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)432254 14 g  

    es zinu, ka sanāk tīri daudz:(

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3850 14 g  

    es tewreju saldumiem parswara sawu naudu :D
    nu un dzerieniem ari :)
    ta mun mutere perk wel paldies Diewm :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system