Atbildes

  1.  1 0

  burviite 3 (840)24 14 g  

  Šis jautājums vairākkārt ir radies arī man, neizprotu cilvēkus, kuri finansiālo stāvokli vērtē augstāk par jūtām, man tas šķiet nepareizi, protams ir vajadzīga nauda, bet tā nespēle galveno lomu, es iemīlos cilvēkā nevis viņa naudā, naudu var nopelnīt, un divatā tās vienmēr ir vairāk, nekā vienam...:), domāju, ka saproti, ko gribu ar to teikt ;)

  1.  0 0

  archeens (32) 4 (1619)26 14 g  

  Manuprāt, ja cilvēki viens otru mīl, tas nav tik svarīgi, bet noteikti jābūt tādam 'finansiālam stāvoklim, lai varētu pabarot meiteni un palutināt viņu.

  1.  0 0

  MrNyan 4 (1564)14 14 g  

  ka kura gadijuma .....
  piemeram ja meitene ir pieradusi pie laba finansiala stavokla tad naksies kautko izbomat bet ja normala forssa meitene tad visss kartiba ....
  lai gan ka saka veca laba milestiba visu var parvaret ........     ;d

  1.  0 0

  Latvian_Pie (35) 4 (1528)410 14 g  

  Pilnīgi piekrītu archeenam!!!!! :)
  materiālajam stāvoklim attiecību sākumā nav ļoti lielas nozīmes, bet ir svarīgs uzsākot kopdzīvi!

  1.  0 0

  enducis (39) 4 (1211)26 14 g  

  Nu ar finansiālu trūkumu ar laiku attiecībās rodas nesaskanās, un tas ir no abu puses ne tikai no meiteņu puses, rodas finasiālas problēmas uz kā pamata rodas negatīvas emocijas, kuras uzkrājas un uzkrājas līdz pienāk laiks, kad sāk nākt uz āru gan vietā, gan nevietā, kas savukārt ietekmē, pat ļoti, attiecības. Bet, ja finansiālais stāvoklis ir stabils, tad laikam dēļ tā problēmas attiecībā nevarētu rasties.

  1.  0 0

  jammpy 1 (107) 14 g  

  domaaju gan, ka liela starpiiba. ar tukshu veederu ilgi laimiigs un prieciigs nebuusi

  1.  0 0

  Operaatoors (31) 4 (2012)26 14 g  

  es arii uzskatu, ka tieshi miilestiibaa, nevis tikai parastaas attieciibaas naudas noziime nav liela. un piekriitu arii tam, lai vareetu normaali padziivoties, kaa arii palutinaat reizeem draudzeni, kaa arii uzdaavinaat kaadu daavanu. piemeeram, pagaidaam man vispaar pie dveeseles ir tik vien 5ls, bet tas nemaina to, cik ljoti mani miil mana miiljaa.

  1.  0 0

  ed_komaro (33) 4 (1003)25 14 g  

  materialam stavoklim nav paraak liela noziime, galvenais lai ir jumts virs galvas un vari nodroshinaat sevi un miiloto cilveeku, lai nemirtu badaa

  1.  0 0

  iukarina (41) 2 (490)23 14 g  

  Attieciibas veidojot tai nav noziimes,ja miil viens otru nav svariigi cik viirietis vai sieviete pelna.

  1.  0 0

  murmurite (55) 1 (148)1 14 g  

  Mans viedoklis saskan ar  Enduci.Tikai pašā sākumā tas ir mazsvarīgi. Ar laiku, ja cilvēki ir nākuši no atšķirīgiem materiālajiem apstākļiem, ja kopīgiem spēkiem neizdodas sasniegt to labāko līmeni....radīsies nesaskaņas. var jau censties to neapmierinātību ignorēt,bet ar laiku tomēr tas attiecības var sabojāt.Būtu skaisti,ja tā nebūtu.....

  1.  0 0

  Chellita (30) 1 (132)3 14 g  

  Pec manam domam tas varetu but netik svariigi ka milestiba!!Ja mili tad paliksi kopa kautvai ari bus nabags bet ja nemili tad pasutisi vienu maju talak!!!

  1.  0 0

  freebird 1 (110) 14 g  

  Uzskatu, ka ļoti liela. It sevišķi nopietnās attiecībās. Jo ilgi no mīlestības vien pārtik nevarēs...

  1.  0 0

  barbara (36) 1 (150)1 14 g  

  materiālajam stāvoklim ir nozīme, kad jāsāk patstāvīgi dzīvot, pašiem sevi apgādāt (vajag ēst, apģērbties, rēķinus samaksāt), kā tad var iztikt bez tā?
  vienkārši attiecībās bez kopdzīves tam nav tik liela nozīme. Nekas jau nenotiks, ja kādu reizi tās naudas nebūs.... (tajā vakarā neaiziesi uz kafejnīcu vai kllubu un viss)

  1.  0 0

  Betto69 1 (108) 14 g  

  Skatoties kādām attiecībām: kopdzīvei - pat ļoti liela, pašiem par visu jāmaksā un vienmēr gribas ko nopirkt vai kur aizbraukt, bet, ja vienkārši satikties vienu reizi nedēļā - var arī parkā uz soliņa, kas neko nemaksā.

  1.  0 0

  sweetangel280487 (34) 4 (1435)37 14 g  

  Naudai diwu cilweeku sawstarpeejaas attieciibaas newajadzeetu jaukties... Bet....
  Taa jau nenotiek :(
  Primaarajaam wajadzeetu buut citaam lietaam :)

  1.  0 0

  labasrokas (46) 2 (371)13 14 g  

  itka jau svarigi bet sapratu robezas

Līdzīgie jautājumi

 • KAda , un cik liela nozime ir vardam draudziba?
  Ar draudzību ir tāpat kā ar mīlestību! Daudzi cilvēki nezin šo vārdu atbildību pret otru!
  Īsta draudzība ir tad, kad nevari noskatīties kā draugs cīnās un cieš viens. Lai arī kāda būtu šī cīņa!
 • Cik liela nozime tava dzive ir muzikai [makslai]?
  Liela, mūzika man ir vajadzīga vienmēr un visur (lai tā skanētu), bet māksla, daļa no manas dzīves - mācības, nākotnes profesija. Tāds kā nedaudz mākslinieciņš esmu :)
 • cik liela nozime pimajam skupstam, un tam sajutam?
  Kāda gan tur nozīme. Pirmais skūpsts ir pirmais skūpsts. Viss ko dari pirmoreiz un no sirds paliek atmiņā uz visiem laikiem.
 • ja kads jums daudz nozime,vai jums interese ko saka apkartejie?cik tam liela nozime?vai ietekmejaties?
  Man patiik kad par mani runaa..tas mani padara slavenu

  Bet taa man pie kaajas ko runaa un kaa runaa. Galvenaas man ir manu mīļo cilvēciņu domas.
 • Pec JUsu domam cik atri cilveks musu dzive var tik lidz bomža stavoklim?
  viens solis
 • attiecibas
  taa jaa..bet ne sexaa....
 • attiecibas??
  Nesaprotu, kā var būt attiecības aiz pieklājības. Tad tās nav normālas attiecības.
  Bet mīlēt bez pretmīlas var, jo sirdij nevar likt iemīlēt tieši to, kurš mīl arī tevi.
 • kas tev attiecibas ir pats mazsvarigakais..?
  Mani pilnīgi nesatrauc , kas manam partnerim garšo, kādas profesijas pārstāvis viņš ir... Patiesībā, daudzas lietas mani nemaz nesatrauc, bet ar noteikumu, ka mani tas neierobežos un kaut kādā veidā nepārkārtos. Lai tak pats sevi baro un savas darba stundas vada kā vēlās...
 • attiecibas kuras nav seksa?
  Iespējams, ka tavā zemapziņā "iesēdies" tas, ka viņš tev 7 gadus bija tikai draugs, tāpēc nevari atdoties viņam pilnībā, jo kaut arī tagad viņu uzlūko kā vīrieti nevis kā draugu, tomēr kaut kas tevī iekšā veido šo barjeru, ka viņš taču bija tavs draugs...

  Attiecības bez seksa var pastāvēt, bet jautājums - cik ilgi? Ja viņš vēlēsies ar tevi mīlēties, bet tu nē, tad tas var novest pie tā, ka viņš aizies pa kreisi, jo vīrietis nesamierināsies ilgi ar to, ka viņam visu laiku tiek atteikts, lai kā viņš arī tevi mīlētu...
 • Kadas jums ir attiecibas ar vecakiem?
  vispar nekadas gandriz!! tevs gjimeni pameta pirms es sasnieduz chetru gadu vecumu!! mate nezin kapec uzskata ka es aizvien esmu vinjas paradnieci par to ka mani audzinajusi!! es ta neuzskatu!!! bet katra lieta maca ko!! ari man reiz bus berni, un es ljoti cewru ka vinjam uz shada tipa jautajumu nebus jaatbild ar tadu bedigu noskanju ka man!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system