Labākā atbilde

    1.  3 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427249 15 g  

    Atkal jautājums sievietēm
    Bet, ja runa par vistas olām, tad par kādām 6 vairāk neēdīšu.. cerams

Atbildes

    1.  0 0

    MadMarkoo (43) 6 (5542)21164 15 g  

    par olām nedomāju  

    1.  0 0

    zhaks (49) 5 (3521)1524 15 g  

    necik, attēdies

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4854 15 g  

    2 varbūt 3. :)
    Pietaupīšu vietu "maisā" citiem našķiem.

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420166 15 g  

    man tās olas, jau īstenībā sēž vienā vietā...
    laikam būšu atrijies viņas bērnībā..

    1.  0 0

    leuw 5 (3855)125 15 g  

    Nedrīkst jau daudz ēst, kāds vēl rekords?

    Gan jau kādas trīs četras būs. Īpaši ar to ēšanu neaizraujos. ;D

    1.  0 0

    Freda (34) 5 (4004)11233 15 g  

    Domāju, ka ne vairāk par 3 olām, bet vēl nezinu vai vispār ēdīšu. Mans vēders ir ļoti jūtigs uz visu ko, tādēļ negribas riskēt un atkal mocīties. Šodien ēdu rozīnes un pat pēc tām man vēders sāka sāpēt :(

    1.  0 0

    spiganina 6 (9660)418121 15 g  

    visas Lieldienas strādāšu
    neatliks laika man rekordu uzstādīt

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 15 g  

    pa abām dienām maksimums 5 sanāks :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system