Labākā atbilde

  1.  1 0

  AntiAngeL (37) 7 (38141)4826 15 g  

  es to jau esmu izdariijis..esmu taxi soferis un atbildiibas sajuuta liela..itiipashi kad atstraadaatas 20h no vietas un veel jaaturpina septeet..pasam briiziem bailiigi,tad saakas paaraak liela uzmaniiba!

Atbildes

  1.  0 0

  bante (35) 5 (3979)1628 15 g  

  nea...
  jo vnm kads izdara kko un visa atbildiiba uz Tevi...

  1.  0 0

  munkss (38) 8 (207590)537211 15 g  

  2-3 reizes nedēļā uzņemos , bet viņi nav vieni - viņi ir ar saviem suņiem

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41062 15 g  

  nop~kur pulis tur manis nau,jo mazāk redzams esmu jo ērtāk jūtos

  1.  0 0

  aguu 4 (1587)17 15 g  

  nee
  man liekas kad tas butu grūti

Līdzīgie jautājumi

 • Sen zināms, ka Geja (Zeme) ir dzīva un atbild par pārinodarījumiem–Vai neliekas, ka viņa grib aizstāvēties pret Cilvēku?
  Un kā vēl grib. Cilvēks, kas ir vislielākais mēslotājs un dabas ienaidnieks, pasauli ir aidzinis tik tālu, ka Zeme pati pakāpeniski pašattīrīsies... Es domāju, ka visi šitie lielie plūdi, zemestrīces, cunami, tornado un sazin kas vēl, ir tikai sākums.
 • man kaitinaka šeit ir tādi cilvēki, kuriem nav loģisku atbilžu, un viņi grib atbildēt pēc iespējas krutāk,bet no malas tas ir galīgi garām.jūs to arat punktu dēļ?
  Katram jau laikam ir kaut kas savs, kas kaitina. Es dažkārt lasu un šausminos par to, kā vispār cilvēki uzdod jautājumus, kā lieto pietruzīmes un kā raksta elementārus vārdus. Kļūdas ir ik uz soļa un es nerunāju par nejaušu pārrakstīšanos.
  Pieļauju, ka šeit ir arī cilvēki, kas tiešām atbild tikai punktu dēļ. Savāc vairāk punktus un vari pats vairāk stulbus jautājumus uzdot un stulbas atbildes sniegt citiem, pat ja galīgi ne pa tēmu un tomēr saņemt punktus. Varbūt tas ir vienīgais veids kā tie cilvēki prot izpausties. Katram taču savs prieciņš vajadzīgs.
  Neņem tik ļoti pie sirds. Tas nav tā vērts.
  Ja tā padomā.. neviens jau nespiež tev te ielogoties un uzdot jautājumus vai atbildēt.. ir taču arī citi portāli, kur izpausties. Ar varu nevienu nekur netur. Ja nu vienīgi cietumā :)
 • Kurš jo jums ir gatavs uzņemties atbildību?
  Jā 6 gadus atpakaļ no ielas savācu kaķēnu. Viens no maniem suņiem būtu nonācis patversmē, ja mēs viņu nepaņemtu, jo viņa iepriekšējais "saimnieks" no privātmājas pārvācās uz dzīvokli un suni negribēja ņemt līdzi. Šogad no ielas savācu kucēnu, bet pāris stundu laikā atradās viņa saimnieks (kucēns bija aizbēdzis). Pāris mēnešus atpakaļ bija pieklīdis kaķēns, tam arī atradu jaunas mājas. Tākā esmu gatava uzņemties atbildību un palīdzēt tiem dzīvniekiem kuru saimniekiem šīs atbildības sajūtas acīm redzot ir smagi trūcis. Visiem viens jau nekad nespēsi palīdzēt, bet ja katrs palīdzēs kaut dažiem tas jau būs daudz. :)
 • Vai tu baidies uzņemties atbildību attiecībās?
  nebaidos-bet gribu lai viss buutu uz puseem un godiigi-nevis viens dara visu bet otrs tikai piekriit vai nepiekriit
 • Kuru grupu Jūs gribētu redzēt Latvijā?
  Protams visas no Tevis minētājām + Lost prophets + Metallica (Paldies Dievam, būs!!!) + Family Force 5, arī Billy Talent utml. :)
 • Kādu ārzemju grupu gribētu redzēt savā pilsētā?
  Evanescence uz šito man nekā nebūtu žēl, tāda balss... mmm!
  bet vispār ir daudz grupu kas man patīk un jā deftones nav nevainas :))
 • kā saņemties zaudējot sev divus visdārgākos cilvēkus?
  Nu sākumā beidz gausties visu laiku te ircā.

  Un lai vai cik ļoti tu to nevēlies atzīst - viena pagale nedeg, nav dūmu bez uguns utt... Un lai vai kā tu gribētu uzskatīt, ka viņai būtu jāmainās, es gandrīz 100 punkt varu apgalvot - tev pašam jāmainās!!!

  Neaizstāvu viņu (kaut vai tā iemesla dēļ, ka arī viņa te kādu laiku atpakaļ tevi lēja ar mēsliem ircā), bet jāvērtē objektīvi.
 • Ja jau kaut lielu darām, tad tikai mainīt pasauli - Ko tu tajā gribētu mainīt?
  Es jūtos labi ŠAJĀ PASAULĒ!!!
  Es mainu savas iegribas,vecās zeķes utt.,bet pasauli šo mainīt nevajag!!!
 • Sakiet,vai Jums*apkārt*ir cilvēciņi,kas mīl nepārtraukti aizņemties naudu-no jums vai vispār?Kā jūtaties?
  Užas! Viens tāds ir! Es nezinu kā, lai no viņa tiek vaļā.. sākumā jau nebija tik traki, kad summas bija ar divām 00
  Bet tagad..  ja jautās ciparu ar divām 00 es pat neaizdomātos un izpalīdzētu, bet nē.. dzīves līmenis aug un prasības arī, arī uz aizņēmumiem..
  Bet, kas ta man... es naudu drukāju - ar vienkāršu printeri.. cik vajag - tā laikam tiek domāts :))


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system