Labākā atbilde

    1.  1 0

    iDcore 6 (5932)3329 14 g  

    Ne normāls jautājums, ne normāls video..  

Atbildes

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 14 g  

    es te neko nesaprotu

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    ? Kur te humors, kur jautājums? Neredzu ne vienu, ne otru.
    Oki, esam mēs tizli un pļeckaini, biorio, bet nekad neesmu sapratis, kāpēc tā šaurpierainā vergu mentalitāte ir jāreklamē visai pasaulei.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system