Labākā atbilde

  1.  0 0

  ^SnipeR (30) 3 (696)22 11 g  

  Piedot jau varbuut varetu , skatoties kas un kaa , bet tapat tas paliktu 4ever atminjaa...

Atbildes

  1.  0 0

  _kaspoo_ 2 (280)2 11 g  

  nezinu... kas taa pa LOVI ja ir kraapshana .... tur nau jeega

  1.  0 0

  dArT` (28) 1 (219)2 11 g  

  tieshi taa.. bet nuu.. piedot nespetu.. :/

  1.  0 0

  Mad182 1 (163)2 11 g  

  Grūti pateikt, atkarīgs no situācijas. Varbūt piedot spētu, bet aimirst diez vai...

  1.  0 0

  Riha (31) 6 (12559)125 11 g  

  nezinu nezinu ! laikam nee ! kad taa notiks redze6u  :)

Līdzīgie jautājumi

 • Man intresanti!
  Apliimeetu tekilas pudeli. Tur kaartaam bija aprakstiits papiirs virsuu. nevareeja atveert nenoliimeejot to nost. Piestiprinaats bija saraksts ar cilveekiem ar ko man taa jaaizdzer un uzdevums, kas bija jaaizpilda lai dabuutu otru daavanas dalju. Tas uzdevums bija kaut kas lidiziigs kaa orienteeshanaas. Bija jaatrod dazhaadi priekshmeti un tie priekshmeti atradaas tiem draugiem rokaas. Beigaas bijaam savaacies barinjsh un tad es dabuuju otru daavanas dalju - draugu saorganizeetu tusinju.
 • aam intresanti zinat juu domas
  slinkums tgd raxtiit un vel atcereeties 10 filmas.;D
 • Vai ir intresanti izteikt savus viedoklus un atbildes???
  Nē - ne vienmēr - te bieži atkārtojas jautājumi, daudz ir bezsatura jautājumu - nu kam var interesēt, ko es šodien ēdu brokastīs vai cik reizes dienā es mazgājos....
 • bij te jautajums par stiprako dzivnieku :D nu ta paskatijos atbildes un intresanti palika kad skudras kluvušas par dzivn
  Visi vien dzīvas radības ir. Vispār es arī ievērtēju skudru, kaut pēc tam sāku šaubīties par to "dzīvnieku". Bet, spriežot pēc  gudrās lapas , tomēr būs. :)
 • Kā piedot pašai sew?
  Tas ir atkarībā no morālajām vērtībām. Taču stipra sieviete spēs sev piedot, un ja kas, izskatāties diezgan stipra, lai sev piedotu!
 • vai spēj sev piedot visu?
  piedot speeju, jautaajums vai speeju aizmirst...
 • Jūs zināt, kā jūs piedot?
  Ne vienmēr, bet gadās.
 • Ko Tev nozīmē piedot?
  ēē, nu, diezgan svarīga lieta - par laimi, esmu to daudz maz iemācījusies, visi mēs esam tikai cilvēki, bet protams, viss ir atkarīgs no situācijas. Pāridarījumus, manuprāt, vieglāk ir piedot svešiniekam, jo tas Tev neko nenozīmē, tomēr, ja Tevi sāpina Tev tuvs cilvēks, loģiski, ka tas ir grūtāk.
 • kas ir piedot???
  Tas ir ceļš uz sirdsmieru, optimismu, laimes neviltotu izjūtu un arīdzan veselību.
  Piedodot ir jāsaskata tas, kāpēc piedod, jo citādi rezultāta nebūs. Piedot ir grūti tad, ja tu redzi tikai citu pāridarījumus un jūties tā, it kā tu būtu nabaga moceklis un visa pārējā pasaule tev nemitīgi darītu pāri. Un tā mēs visi bieži jūtamies. Toties dziļāk analizējot sevi, saprotam, ka arī mēs esam citiem darījuši pāri. Tad dažkārt nāk apjauta, ka noteikti jāpiedod un ka piedošana citiem ir kaut kas niecīgs salīdzinājumā ar to, ko esam parādā cilvēkiem.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system