Labākā atbilde

  1.  0 0

  gunarsons 5 (2642)310 14 g  

  divas blondīnes brauc ar zaparožicu abām vienlaikus saplīst nu viņāš apstājas ceļa mālā viena atver priekšā motora pārsegu otra atver bagāžnieku ta pirmā saka draudzenei man motors pazudis otra reku man viens lieks:):):)

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Ko jūs domājat par šādu atgadījumu????
  fui.. tagad neņemšu stopētājas!
 • Vai tu novēro cilvēkus? Pastāsti smieklīgāko atgadījumu!
  Ui, bij' viens - tā bija ziema, ceļi bija ļoti apledojuši. Ar draudzenēm gāju uz veikalu, to sievieti pamanīju uzreiz, kad šī dīvaini kāpa lejā pa veikala trepēm, šķiet, bija manāmi iereibusi. Nu lūk, kad viņa nokāpa pa tām trepēm un bija apmēram metrus 10 no mums, tad pēkšņi kaut kā paslīdēja un sāka riņķot apkārt visiem bērziem, kas tur atradās. Tas tik bij' skats - sieviete reitūzenēs (tas arī izskatījās diezgan smieklīgi), noliekusies "rakom" ar galvu uz leju, katastrofāli neveikli pārvietojot savas kājas, apmēram minūtes 3 riņķoja apkārt kokiem nevarēdama stabili nostāties kājās :D Es zinu, ka izklausās nu ļuoāti ļauni, bet neko nevarēju ar sevi padarīt - sākās histēriski smiekli, biju vienkārši gar zemi :DD
 • Padalīsies ar ne pārāk senu kuriozu atgadījumu iz Tavas dzīves?
  ...iegāju lielveikalā ķīniešu ēstuvē paēst Berlīnē ...nu tur kādi patsmit apmeklētāji pie dažādiem galdiņiem ....un visās vietās latviski runā...
 • Vai jautājumu uzdošana un izstāstīšana tev palīdz?
  man persoonīgi vairāk palīdz atbildēšana uz citu jautājumiem..  tur es izplešos un izvēršos.. pate jautāju samērā reti .. ;)
 • Ko var jautru padarīt mašīnā?
  Tev pasaki, arī gribēsi")))!
 • Zināt kādu jautru teicienu?
  Nevainīgs vēl neviens nav nomiris - dzīve izdrāž visus.
 • Pastāstīsiet kaut ko jautru?
  nūū.. gan jau, ka izdzēsis administrācija, bet man slinkums mainīt tos dažus vārdus, bet ne es esmu autors.. (dažas * saliku.. ^^)

  Vēstule Ziemassvētku vecītim


      Dārgais Ziemassvētku vecīti!
      Tā laikam Tev nav pierasta lieta saņemt vēstules pēc Ziemassvētkiem, martā. Taču rakstu tāpēc, ka gribētu noskaidrot kādu domstarpību, kas radusies starp mums. Aizvadītā gada nogalē es Tev uzraxtīju vēstuli, kurā palūdzu Tev velosipēdu, elektrisko dzelzceļu, skrituļslidu komplektu un futbolistu formu. Visu gadu es mācījos kā vājprātīgs, man bija labākās atzīmes ne tikai klasē, bet arī skolā. Goda vārds, neviens neuzvedās tik labi kā es. Es patstāvīgi skrēju uz veikalu un pat divas reizes palīdzēju večiņai pāriet pāri ielai. Nav vairāk neviena laba darba, ko es nebūtu izdarījis.
      Un kāda mārutka pēc atnesi man šito debilo krūzīti, idiotisko svilpīti un to atbaidošo zeķu pāri? Ko Tu, āpsi, vispār esi no sevis iedomājies, šādi liekot man visu gadu uzvesties un atstājot visu šo mēslu čupu zem eglītes? Un kā ņirgājoties Tu atnesi tā-ā-ā-du dāvanu kaudzi tam kretīnam, kas dzīvo kaimiņu mājā, ka viņš ar tām visām pat pa durvīm nevarēja ieiet? Tā ka nemaz neiedomājies nākamgad bāzt savu resno, smirdīgo pakaļu man pie loga. Es tevi turpat uz vietas izd*****u un ar akmeņiem apmētāšu tavus briežus tā, ka viņi aizbēgs no Tevis un Tev ar kājām nāksies iet atpakaļ uz savu nedataisīto Ziemeļpolu, apmēram tāpat kā man, jo Tu man neuzdāvināji to nolādēto velosipēdu! Ej d***t, Ziemassvētku vecīti! Šogad Tu tiešām uzzināsi, cik es slikts varu būt, Tu, resnais, taukainais, smirdīgais briežu drātētājs!

  Vienmēr tavs
  Jānītits.
 • Iesakiet kadu jautru dziesmeenu?:)
 • Kādu labu, jautru grupu var uzaicināt uz Balli?
  Nu pirmais kas iešaujas prātā - Labvēlīgais tips, bet tiešām nezinu par cenām, bet tas, ka jautri tas 100% garantēts!
 • Parādīsiet kādu jautru pasakas tēla parodiju?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system